Stof komt op in hun kenmerkende glimmende velvet badjassen, in oranje, groen en roze, voor de presentatie van hun nieuwste en eerste EP, genaamd Gevonden Voorwerpen. Ze beginnen met 'Spullen', een funky elektronisch pop-nummer met een cynische toon over geluk halen uit het kopen van spullen. In het nummer zit een break voor een opname van een reclame. De ene na de andere reclame wordt afgespeeld totdat de woorden er niet meer uit te maken zijn. Dan springt de band erin met het catchy refrein en openen ze het concert met een klapper.
“Hebben jullie de EP al geluisterd?” vraagt bassist en gitarist David. Luid wordt er “ja” geroepen. Dat blijkt geen woord van gelogen te zijn want de hele zaal zingt mee. Aris staat met zijn synth en setup achterin op een verhoging op het podium in zijn eigen wereld terwijl David theatraal beweegt naast drummer Justin, die met een brede glimlach sterke drumsolo’s speelt. Het tweede nummer 'Hopper' bevat een lange synth solo met op het eind een lange drumsolo die het meer elektronische, instrumentale en grungy nummer passend afsluit.
Het derde nummer opent David met een poëtische tekst over de zon en eindigt met: “Ik kijk niet als de zon opkomt, dus ik plak iets op de ramen.” Hij zingt Nederlandse teksten die doen denken aan Spinvis, zeker niet altijd even zuiver, maar pakkend en filosofisch. De cynische en filosofische teksten met rauwe muziek reflecteren de naam van de band ‘Stof’ goed, want volgens hen zijn we uiteindelijk allemaal van stof gemaakt en is stof van alles gemaakt. Het nummer 'Kurkdroog' heeft een clownesk intro en is een hard punknummer. Drummer Justin heeft ondertussen een roze bivakmuts met een pistool en een gebroken hart erop aan. Halverwege het nummer komt artiest Deridere uit het niets op het podium en begint met rappen. Dit nummer is duidelijk een headbanger met rauwe Nederlandse rap en harde riffs.
Het nieuwe werk kent ook nummers in harde punk en grunge stijl. Er wordt twee keer een moshpit geopend, die helaas niet lukken en leegblijven. Voordat het nummer afgelopen is, blijkt de derde poging tot een moshpit gelukkig succesvol. Tot slot spelen ze het nummer 'Plafonddienst', met een dreunende bas, en experimentele gitaarlijnen en zang die doet denken aan Pink Floyd. Er is een sterke opbouw in het nummer die het publiek vastgrijpt. De visuals tijdens het concert zijn ook goed over nagedacht en brengen veel sfeer, met visuals van de album cover tot felle lichten in de kleuren van de band’s badjassen tot lichten die de ruimte transformeren in een techno bunker. De variatie in visuals matcht de variatie en diversiteit van de nummers in hun nieuwe EP.
Als toegift speelt Stof nog een keer hun album lead-off track 'Spullen'. Daarna blijft de zaal vol, want het plezier is nog niet afgelopen. TAXITAXI draait namelijk een setje en opent met een remix van hun nummer 'de bedoeling' met Stof, die hopelijk binnenkort uitkomt. Op deze remix wordt enthousiast de macarena en in plaats van de lyrics “stop, houd op” horen we “Stof, houd op”. Daarna wordt er nog tot laat in de avond voluit gedanst op de dj-set van Taxi taxi en komt de EP-release vol poëtische teksten en rauw geluid tot een einde.