Van Billy tot Flipje door de regio Van Billy tot Flipje door de regio

Naar welke festivals moet je toe deze zomer?

, Redactie 3VOOR12/Arnhem-Nijmegen

Van Billy tot Flipje door de regio

Naar welke festivals moet je toe deze zomer?

Redactie 3VOOR12/Arnhem-Nijmegen ,

De klok is verzet, het zonnetje laat zich eindelijk zien, plantjes komen op en de grasvelden zijn weer mooi groen. Deze velden zullen echter snel bezet gaan worden door de diverse festivals in de regio. Lees hier welke festivals je niet mag missen!

Naar welke festivals moet je toe deze zomer?

De klok is verzet, het zonnetje laat zich eindelijk zien, plantjes komen op en de grasvelden zijn weer mooi groen. Deze velden zullen echter snel bezet gaan worden door de diverse festivals in de regio. Lees hier welke festivals je niet mag missen!

5 mei: Bevrijdingsfestival Nijmegen
Locatie: Koningsplein (Nijmegen)
Tijden: 13:00 uur - 24:00 uur
Programma: Yesterday’s Men, Monsieur Cannibale, King Jack, Rigby, Soulvation
Meer info: www.4en5mei-nijmegen.nl

5 mei: Bevrijdingsfestival Wageningen
Locatie: Verschillende locaties (Wageningen)
Tijden: 13:00 uur - 24:00 uur
Programma:
De Jeugd van Tegenwoordig, Boris, Bertolf Memphis Maniacs, Zuco 103, C-Mon & Kypski, Ellen ten Damme & DJ Isis, Ma Valise, Zulu 9:30, Mystikal, Staff des Leaders, La Vieille Ecole, Septeto Nabori, KAL, Sidicato Sonico, Liever Zonder Haar, Rigby, Miguel Osorio, DJ Maestro, Grupo Azul, DJ Sensor, Jealous n’ Georgio, Volle Maan, Illskilz, Swenkt Uit, DJ Cairo, DJ SMP, Kubus en Bang Bang, Santos Suarez, Goodfellaz DJ Crew, Fuzzy Morgango’s, Van Holland, ABS, Dik Heintzbergen, Def Rhymz, Midnight Run, André Hazes tribute, Gebroeders Ko, Patatje Metal, Not Your Tektron DJ’s, Rioteer, Mochipet, Cardopusher, FFF, Mat Weael Busters, Electric Kettle, WinterKälte, Mono-Amine, This Routine is Hell, The Q!, IVAN, Schwarzblut, Otis, Rene SG, tRAM, Anaphylactic Shock, Vandal X, Hooghwater, Bas de Haan, Moos Blues, The Electrophonics, Monique’s Blues Selection, Rob Orlemans & Half Past Midnight, Rotfront, Shain Band, Car Newa, DJ Saif, SuperGroover, Psychetech, Plu, Saaf, Back to Mars vs. Dogo, Firaga vs Norion, DJ Natako, Patrick Kruseman, Melvin Reese, Jaziah & Emsymo, DJ Jose, Artento Divini & Fausto, Sjowenso, Willeke Alberti, Jazzband The Able-Bodied Seamen, Sonja Onderstal, Shantykoor Zangers Ede, John-Boy & The Waltons.
Meer info: www.4en5meiwageningen.nl/Bevrijdingsfestival

9 mei: Nijmeegs Mooiste

Locatie: Valkhofpark (Nijmegen)
Tijden: 14:00 uur - 24:00 uur
Programma: Ell’s Shine, Roadlash, Bell-Pepper, Lowlanders, Maud, Wax ‘n’ Wane, Memphis Maniacs, Hot Mama, Zwerfhond, Haze and Horns, MO-6, Karma Police, Ad-Lib.
Meer info: www.dedagvanhetlevenslied.nl/nijmeegsmooiste.htm

20 mei: Eastside Bluesfestival
Locatie: Verschillende kroegen in Nijmegen-Oost (zie website).
Tijden: aftrap om 21.00 uur
Programma: Des Fais Do Do, The Matt Jacobs Band, Kaz Lux, Juezz.com, Coen Wolters Band, Bluesmotel, De Blouse, The Red Rooster Club, Bas de Haan
Meer info: www.eastside-bluesfestival.nl/

30-31 mei en 1 juni: Music Meeting
Locatie: Park Brakkenstein (Nijmegen) & Doornroosje (Nijmegen)
Tijden: zie website. Op 30 en 31 mei is er een afterparty in Doornroosje vanaf 23:30 uur
30 mei: Pedro Luis e A Parede, SpokFrevo Orquestra, Guillermo Klein y Los Guachos, Tumi & The Volume, Mdungu, L'oeil de l'éléphant, 'RIFF' De Nazaten, Justin Adams & Juldeh Camara.
31 mei: Orquesta Aragon & Afia Mala, NOMO, La 33, Tarhana & Ghalia Benali, Matthias Loibner & Nataša Mirković - de Ro, Céline Rudolph, André Biswane's Eclect-E, STriCat & Theodosii Spassov, Zully Murillo y los de la Contundencia, Grupo Tambó.
1 juni: Seun Kuti & Fela’s Egypt 80, Rokia Traoré, Marcos Suzano & Hamilton de Holanda, Anthony Joseph & The Spasm Band, Göksel Yilmaz Ensemble, Jovino Santos Neto Quarteto, Enconto Brasileiro.
Meer info: www.musicmeeting.nl

6 juni: Free Your Mind
Locatie: Stadblokken (Arnhem)
Tijden: 12:00 uur – 24:00 uur
Programma tot dusver: Speedy J, Remy, Steve Rachmad, Joris Voorn, Erick E, Benny Rodrigues, Chocolate Puma, Darko Esser Werner, Derrick May, Kenny Larkin, Feadz, The Subs, Annie Nightingale, MJ Cole, Mesjokke, Lauhaus, Boris Werner, David Labeij, Makam, Martin Buttrich, Nick Curly, Matthias Tanzmann, Ilario Alicante
Meer info: www.freeyourmindfestival.nl

27 juni: Spijkerrok
Locatie: Bouwspeelplaats Thialf (Arnhem)
Tijden: 13:00 uur - 24:00 uur
Programma tot dusver: Paper Tiger, The James, Monokraft, The Sheep, Chef's Special
Meer info: www.spijkerrok.nl

27 juni: Kids ‘n Billies
Locatie: Openluchttheater De Goffert (Nijmegen)
Tijden: 12:30 uur – 21:00 uur
Programma: Triggerfinger, Big John Bates & The Voodoo Dollz, The Madd, Holy Moly, The Death Letters, The Bunny Bonanzas, De Fantasie 3, DJ Stompbrother Ray
Meer info: www.kidsnbillies.nl

11 juli: Fortarock: The Festival

Locatie: Park Brakkestein (Nijmegen)
Tijden: 11:30 uur – 23:30 uur
Programma: Moonspell (+ Anneke van Giersbergen), Meshuggah, Satyricon, Death Angel, The Dillinger Escape Plan, Kataklysm, Keep of Kalesin, Delain, All Shall Perish, Heidevolk, Warbringer, The Devil's Blood
Meer info: www.fortarock.nl

18 tot en met 24 juli: De Affaire
Locatie: Valkhofpark (Nijmegen)
Tijden: elke avond van 19:30 uur - 02:00 uur, met een aanvullend middagprogramma op de zondag.
Programma tot dusver: Blood Red Shoes, Caribou, Metronomy, Portugal. The Man, Mahjonng, The Routines, Autorace, Barbarella, Daily Bread, Howlin' Rain, Deerhoof, Gojira , Kap Bambino, Jookabox, The New Wine, Baddies, The Dodos, Drive Like Maria, Roosbeef, Slagsmålsklubben, The Strange Boys, St. Vincent, Three Trapped Tigers, Metronomy, Amenra, Danger, Haunts, Sleepy Sun, Still Flyin' en TV Buddhas.
Meer info: www.de-affaire.nl

24 tot en met 26 juli: Zwarte Cross

Locatie: Lichtenvoorde
Tijden: volgen nog
Programma tot dusver: Action in DC, Arch Enemy, Band Zonder Banaan, Bertolf, Bierefluiters, Boh Foi Toch, Bradley’s Circus, Cassette, Comeback Kid, Cool Genius, Dan Baird, De Motorband, The Death Letters, Delain, Dog Called Phenix, Dollhouse, Enslaved, Erwin Nijhof, Experimental Tropic Blues Band, Fragment, Heinoos, I Kissed Charles, Infa, Jim Jones Revue, Johnny Gallagher and Boxtie, JPR Stringxband, Korpiklaani, Le Chat Noir, Mala Vita, Marike Jager, Mark and the Spies, Miss Montreal, Mooi Wark, Mothers Finest, Normaal, Opeth, Peter Pan Speedrock, Seatsniffers, Slam and Howie, Spawn, Stratovarius, The Horse Company, The Shavers, Walls of Jericho, WC Experience, Ziggi and the Renaissance Band
Meer info: www.zwartecross.nl

13 tot en met 15 augustus: Haldern Pop Festival

Locatie: Alter Reitplatz (Haldern, net over de grens in Duitsland)
Tijden: volgen nog
Programma tot dusver: Alexander Tucker & The Decomposed Orchestra, Asaf Avidan & the Mojos, Baddies, Bon Iver, Colin Munroe, Final Fantasy, Grizzly Bear, Hjaltalín, iLiKETRAiNS, Junip, Soap&Skin, The Maccabees, The Thermals, The Vals, Broken Records, Gravenhurst, Health, Loney Dear, Noah and the Whale, Pal mSprings, Paolo Nutini, Port O'Brien, The Irrepressibles, Wildbirds & Peacedrums, William Fitzsimmons, Woodpigeon.
Meer info: www.haldern-pop.de

3 september: Body And Soul
Locatie:  Openluchttheater De Goffert (Nijmegen)
Tijden: 13:00 uur - 23:00 uur
Programma: Alamo Race Track, Rude Rich & The High Notes, Balthazar, DeWolff, Woost, Navarone, With Ice, OIIO, Merijn van Haren, Corijn, Ivy Skate & Noah Star
Meer info: www.bodyandsoulopenair.nl

11 en 12 september: Appelpop

Locatie: Waalkade (Tiel)
Tijden: volgen nog
Programma tot dusver: Golden Earring, Cool Ice Crush Killers.
Meer info: www.appelpop.nl

12 en 13 september: UITfestival
Locatie: Valkhofpark (Nijmegen)
Tijden: volgen nog.
Programma tot dusver: Stuurbaard Bakkebaard, De Nachtzusters, Lucky Fonz III, Ernst van der Pasch, Scapino Ballet, Station Zuid, Uitgebreid kinderprogramma.
Meer info: www.uitfestivalnijmegen.nl




nu op 3voor12