Het feest vindt plaats van 18.00 tot 1.00 uur en bij binnenkomst is direct duidelijk dat men er al vroeg zin in heeft. Na een uur is er al verrassend veel publiek binnengestroomd. Het evenement is dan ook volledig uitverkocht.
Flora zet bij de ON9EKEND-stage meteen de toon. Met een dosis hardtrance en catchy vocals lokt ze de binnenkomende bezoekers de donkere en – nu al – warme zaal in. Wanneer ze ‘Losing Control’ van KI/KI en Marlon Hoffstadt erin mixt, staat de dansvloer al propvol. En dat zo vroeg op de avond.
De THRSTY-stage komt aanvankelijk iets relaxter op gang, maar de billenbrigade lijkt inmiddels gearriveerd, want ook hier bruist het al behoorlijk. Jowena helpt bezoekers die bij aankomst nog een klein half uurtje in de rij hebben gestaan, door de warme klanken van ‘Papi Chulo’ over hen heen te laten rollen.
Op de grote MAINSTAGE is nog volop ruimte. Josh en het publiek maken daar dankbaar gebruik van; hij draait house die uitnodigt om die extra vierkante meters optimaal te benutten. De lichtinstallatie en rookmachines komen samen met ‘Into My Life’ uitbundig tot leven en vanaf 20.30 uur schieten er twee indrukwekkende lasers achter de dj vandaan.