Nieuwe release Miles
Een mix van trap en drill
Miles is een van de artiesten die in tijden van crisis zeker niet van ophouden weet. Nog geen maand geleden kwam zijn single 'East Side' uit en nu kunnen we alweer van een verse track genieten.
Hoopty/Corsa gaat over dat Miles niet snel zal veranderen in de zogenaamde hip-hop scene. Hij rijdt nu in een Opel Corsa en als het aan hem ligt zal hij daarin rijden tot het niet meer kan. Hij gedraagt zich, naar eigen zeggen, ook niet als een typische driller of trapper en is volledig zichzelf.
Dit nummer wilde hij maken omdat hij wil laten zien dat hij meer in huis heeft en dus meer kan dan wat mensen van hem denken, maar wel op zijn eigen manier. Door YMF is dit de tweede release op rij dat door hem is geproduceerd. Een zeer talentvolle producer die ook nog eens zijn eigen weg als amerikaanse rapper aan het volgen is. Een energievolle track waar je niet op kan stilzitten, maar ook lekker weg te luisteren is wanneer je in de auto rijdt.