Er staat bij ZOZY een lange rij om binnen te komen en in Klup de Dag is de sfeer al erg goed. Iets te goed misschien, want het publiek heeft blijkbaar veel te bespreken. Dan wordt een groovy nummer ingezet met een lekker baslijntje en is het publiek op slag in de ban van ZOZY. En dat blijft zo.
ZOZY speelt met haar band De Zonsondergang een mix van nederlandstalige indiepop, rock en groove. Haar teksten gaan over identiteit, relaties, religie en energie en hebben veel inhoud te bieden voor het luisterend oor. De band speelt enorm strak met groovy baslijntjes, flashy gitaarsolo’s, achtergrondzangeressen, een drummer die van ska tot rockbeats speelt en de toetsenist die de zaal vult en zelfs uitpakt met een indrukwekkende orgelsolo. Met ZOZY’s warme stem schept dit een mooi geheel.
“Ligt het aan mij of is het warm? Ik zie nog zo veel mensen met jassen aan”, zegt ZOZY. Mensen trekken op slag hun jassen uit. Het volgende nummer begint en ze zingt: “Ligt het aan mij of is het hier warm?” Heel toepasselijk dus. Het laatste nummer heeft een hoog tempo en er vindt zelfs aarzelend een heel lieflijke, maar enthousiaste wall of death plaats.