3voor12 Gelderland

Geen Huntenpop dit jaar

31e editie Huntenpop verzet naar 30 & 31 juli 2021

De Nederlandse regering heeft in samenspraak met het RIVM 21 april 2020 aanvullende maatregelen aangekondigd om verdere verspreiding van het Coronavirus tegen te gaan. Een van de maatregelen is dat evenementen tot 1 september 2020 (was eerst 1 juni) verboden zijn.

Voor het eerst in de 31-jarige historie van Huntenpop kan het tweedaagse festival dit jaar daarom niet doorgaan. Hoewel het ook op Huntenpop een flinke impact heeft, staat de organisatie volledig achter de beslissingen van de overheid om alle evenementen tot 1 september te verbieden. De gezondheid van bezoekers alsmede al de vrijwilligers, verenigingen, sponsoren, leden van de Huntenkring, leveranciers, artiesten en alle andere vele betrokkenen gaat te allen tijde voor.

De 31e editie van Huntenpop wordt verschoven naar vrijdag 30 & zaterdag 31 juli 2021. Gekochte kaarten blijven gewoon geldig voor de editie in 2021. Alle kaartkopers krijgen binnenkort hierover bericht.

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12