3voor12 Lokaal Draait: Leon Moorman, Tangarine en Mary Confurius
De beste muziek gekozen door de redacties van 3voor12 Lokaal
De lokale afdelingen van 3voor12 bundelen de krachten met 3voor12 Lokaal Draait. Elke van de 18 lokale afdelingen draagt om de twee weken nieuwe nummers aan voor de lijst. Het resultaat is een playlist met het beste opkomende talent uit alle hoeken van ons land.
Deze week heeft de redactie gekozen voor Leon Moorman, Tangarine en Mary Confurius.
Leon Moorman speelde bij zijn theatershow in Assen al meerdere gloednieuwe nummers met hitpotentie: nu is de eerste daarvan uit! De kersverse dpop single 'Heur Joe Wel' ligt lekker in het gehoor en is zeer radiovriendelijk, wat bewezen is met onder andere een play op NPO Radio 2.
De broers van Tangarine hebben de huidige situatie omgezet in het prachtige 'Barricade'. Met deze plaat willen ze iedereen een warm hart toedragen. Mocht het luisteren naar de 3voor12 Lokaal Draait playlist naar meer smaken: vanavond (07-04) speelt Tangarine live bij Margriet van der Linden in het programma 'M'!
Als laatste komen we weer opnieuw op bezoek bij Mary Confurius. Live staple 'Cock Tale' is nu vertaald naar een donkere, elektronische single. Confurius deed dit, net als vorige keer, samen met Lars Spijkervet en Joey Vos. Overigens is laatstgenoemde, Joey Vos, zeker de moeite waard om te volgen in de huidige tijd. Op zijn Facebook is de muzikant bezig met 'Corona music sagas' en werkt hij samen met muzikanten in alle stijlen.
Over twee weken komt er een nieuwe lijst. Heb jij een nummer die wij daarop niet kunnen missen? Stuur dan vooral een suggestie door naar 3voor12drenthe@gmail.com.