3voor12 Utrecht

Ciao Lucifer zoekt tien voorprogramma’s voor hun show in De Helling

Amsterdams duo toert in maart en april door Nederland zoekt lokaal talent

Voor hun optreden in De Helling op donderdag 9 maart is Ciao Lucifer op zoek naar in totaal tien voorprogramma’s! “Het moet een carrousel van smaken worden.” De voorprogramma’s vormen samen een reeks korte akoestische performances. Alle genres zijn daarbij welkom, ook gedichten, dans en andere kunsten.

Het uit Soest afkomstige maar inmiddels in Amsterdam wonende indie-duo maakt er live altijd een feest van, zoals we afgelopen september nog zagen bij HE:LEEN festival (foto). Dat doen ze het liefste samen met lokaal talent. “Het leukste aan toeren is nieuwe mensen ontmoeten” zegt drummer Willem Wits. Gitarist Marnix Dorrestein vult aan: “We gingen fantaseren over ons absolute droomscenario voor deze tour en we kwamen hierop uit: de avond wordt een minifestival waar je als bezoeker allerlei nieuwe artiesten kan ontdekken.” Willem: “We leven in een muziektijdperk wat gedomineerd wordt door algoritmes. We willen terug naar de menselijke connectie die je maakt met muziek.” 

Als je dit leest en je bent of kent iemand die het tof vindt om op donderdag 9 maart 2023 mee te doen in De Helling, neem dan contact met op met de Ciao Lucifer voorprogramma coördinator. “Wij bieden jou de gelegenheid om nieuw publiek te bereiken of iets nieuws uit te proberen op een laagdrempelige manier. Aan het eind van de avond worden alle artiesten uitgenodigd om een liedje mee te spelen met de band.”

Meedoen? Stuur een bericht naar laura@doubleveeconcerts.nl.

Te zien: Ciao Lucifer, donderdag 9 maart 2023 @ De Helling

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12