Kim Janssen over VOOR//AAN
“De Herman Brood Academie lijkt mij precies zoals een muziekopleiding moet zijn”
Kim Janssen zit lekker met een spa rood op het terras van het Parkcafé Buiten in het Wilhelminapark. “Dankzij jullie kom ik toch nog buiten vandaag. Dat is goed voor me”, lacht hij terwijl de zon volop schijnt. We geven hem ons lijstje met artiesten en locaties voor het VOOR//AAN showcase festival.
Leukste act uit de line-up?
“I am Oak is te gek. Ik ben al jaren fan van hem. Zijn laatste plaat, Our Blood, vind ik zijn beste. Eigenlijk maakt hij altijd mooie platen, een heel consistente artiest die altijd levert. Heel puur en eerlijk zonder poespas.”
Welke locatie vind je tof?
“Ik kom veel in De Bastaard. Of de muziek er goed is? Geen idee, maar als dat niet zo is, kwam ik er al lang niet meer. Met kroegen is het gewoon zo dat je de plek fijn vindt of niet, de muziek valt pas op als het niet goed is. Verder heeft De Bastaard iets fijns, iets relaxts.“
Hoe staat de Utrechtse muziekscene ervoor?
“Als je dit lijstje bekijkt goed. Veel toffe acts. De Herman Brood Academie is bijvoorbeeld een toffe instelling, daar komen heel veel mooie dingen uit. Vooral de manier waarop ze het aanpakken vind ik tof. Gelijk in de praktijk, gelijk bij EKKO spelen en bij Mailmen in de studio werken. Als ik dat zo hoor denk ik: dat is echt precies wat het moet zijn.“
Weten welke locaties er nog meer mee doen aan VOOR//AAN? Klik hier voor het overzicht.