Strik om Rewire 2024
Laatste aankondigingen maken affiche compleet
Stadsfestival voor de meest avontuurlijke muziekliefhebbers Rewire heeft de line-up afgerond. Net als bij voorgaande aankondigingen is er in een keer veel informatie gelost door de organisatie. Details over het volledige context- en filmprogramma is naar buiten gebracht en 19 nieuwe kunstenaars en projecten pronken nu op de affiche.
Ons oog valt gelijk op de aankondiging van lokale helden Henk & Melle, waarvan hun komst op het festival in het teken staat van het onlangs uitgebrachte Baumhaus. Een andere opvallende is bevestiging is de ene helft van The Knife: Olof Dreijer, die een DJ-set zal verzorgen. Verder zijn er een aantal terugkerende Rewire artiesten aan de line-up toevoegd, zoals Meuko! Meuko!, No Plexus, Brother May, Carl Gari & Abdullah Miniawy en Alabaster DePlume.
Alle nieuwe muzieknamen:
- Alabaster DePlume
- Brother May
- Carl Gari & Abdullah Miniawy
- Concepción Huerta
- Dialect
- FUMU (live)
- Henk & Melle ‘Baumhaus’
- Kaðlín Sara Ólafsdóttir
- Meuko! Meuko! & NONEYE ‘Invisible General’
- Mhm, Mhm
- Nailah Hunter
- No Plexus
- Olof Dreijer (DJ-set)
- Plus44Kaligula
- Rafael Toral
- Sockethead (live)
- Speakers Corner Quartet
- Tadleeh ‘Lone’
- Tara Pasveer
Filmprogramma:
- 32 Sounds door Sam Green
- A Film About Listening door Sam Green
- History of the Present door Maria Fusco en Margaret Salmon
- ‘Lolo & Sosaku’ The Western Archive door Sergio Caballero
- Monisme door Riar Rizaldi
- N’Importe Quoi (for Brunhild) door Luke Fowler
- Ryuichi Sakamoto | Opus door Neo Sora
- The Tuba Thieves door Alison O’Daniel
- The Two Sights door Joshua Bonnetta
- Wendy door Frances Scott en Chu-Li Shewring
- Zinzindurrunkarratz door Oskar Alegria
Tickets en programma
Rewire vindt plaats van 4 tot en met 7 april op diverse locaties in Den Haag. Tickets zijn hier verkrijgbaar. Meer over het contextprogramma vind je hier. Alle informatie over het filmprogramma kan je hier vinden.