Hooikoorts: Programma Eurosonic Noorderslag compleet Hooikoorts: Programma Eurosonic Noorderslag compleet

Jett Rebel, Bewilder en The Common Linnets laatste toevoegingen aan de line-up

, Redactie 3voor12

Hooikoorts: Programma Eurosonic Noorderslag compleet

Jett Rebel, Bewilder en The Common Linnets laatste toevoegingen aan de line-up

Redactie 3voor12 ,

De line-up van Eurosonic Noorderslag, dat over een maand plaatsvindt, is compleet. Jett Rebel, Bewilder en The Common Linnets spelen op Eurosonic en zijn de laatste drie namen van ruim 320 Europese acts. De dertigste editie van het showcasefestival vindt plaats van 13-16 januari 2016 op diverse locaties in Groningen.

15 december

Laatste namen voor Eurosonic:
Jett Rebel, Bewilder en The Common Linnets.

2 december

Eurosonic: Typhoon (NL), Sven Hammond (NL), Weval (NL) en Applescal (NL) zijn toegevoegd aan de line-up van Eurosonic.

Noorderslag: Tamarin Desert (NL), Jo Goes Hunting (NL), CUT_ (NL), Terzij De Horde (NL) en Naive Set (NL) staan op Noorderslag.

25 november
De Staat speelt 15 januari op Eurosonic, zo maakte Torre Florim in 3voor12 Radio bekend. Op dezelfde dag komt vierde album O uit. 

24 november
Nieuwe namen Eurosonic: Afterpartees (NL), Álvaro Soler (ES), AURORA (NO), Douglas Firs (BE), Filous (AT), Forever Pavot (FR), Hydrogen Sea (BE), James Hersey (AT), Lea Porcelain (DE), Oscar and the Wolf (BE), Seinabo Sey (SE) en SOAK (IE). In 3voor12 Radio maakte Roosmarijn bekend dat ook John Coffey op Eurosonic zal spelen.

17 november

Nieuwe namen voor Eurosonic:
Alex Vargas (DK), Amber Arcades (NL), Bachar Mar Khalifé (FR), Barns Courtney (UK), Bazzookas (NL), Be Forest (IT), Black Honey (UK), C. Duncan (UK), Chantal Acda (BE), Charlie Cunningham (UK), Charlotte OC (UK), Colm Mac Con Iomaire (IE), Coma (DE), Craig Gallagher (IE), Dagny (NO), Daniel Docherty (UK), Desert Mountain Tribe (DE/UK), Douwe Bob (NL), Dream Koala (FR), Dubioza Kolektiv (BA) , EERA (NO), Eriksson Delcroix (BE), Fallgrapp (SK), Georgia (UK), Go March (BE), Go!Zilla (IT), Guts (FR), Gwilym Gold (UK), Have You Ever Seen The Jane Fonda Aerobic VHS? (FI), Hexvessel (FI), Holy Strays (FR), Hooton Tennis Club (UK), Hornsman Coyote & Soulcraft (SV), Hyphen Hyphen (FR), I Will, I Swear (BE), I Am Oak (NL) , Illuminine (BE), It It Anita (BE), James Gruntz (AT), Johanan (SE), Julian & Der Fux (AT), Kasbo (SE), Kieslowski (CZ), King Charles (UK), King Dalton (BE), Koala Voice (SI), Leyya (AT), Lost Frequencies (BE), Ludovik Material (SL), Lydmor & Bon Homme (DK), Maarja Nuut (EE), Marble Sounds (BE), Me and my drummer (DE), Mieux (AT), Mydy Rabycad (CZ), Nikki Louder (SL), Nothing But Thieves (UK), Ocellot (ES), Oscar (UK), Otherkin (IE), Pink street Boys (IS), Projekt Rakija (NL, Promise and the Monster (SE), Rag'n Bone Man (UK), Rationale (UK), Rome (LU), Royce Wood Junior (UK), Rusangano Family (IE), Sarah & Julian (DE), Saveus (DK), Schmieds Puls (AT), Seafret (UK), SG Lewis (UK), Shake Shake Go (FR), Smerz (NO), Soom T (UK), Stormzy (UK), SVPER (ES), The Big Moon (UK), The Black Heart Rebellion (BE), The Germans (BE), The Hot Sprockets (IE), The K. (BE), The Parrots (ES), The Sweet Life Society (IT), Them Moose Rush (HR), Tiny Legs Tim (BE), Tourist LeMC (BE), Verveine (CH), Victoria+Jean (BE/SE), Vuurwerk (BE), Walter Schnitzelsson (SL), WHEN 'AIRY MET FAIRY (IS / LU), White (UK), Woodie Smalls (BE), Yast (SE).

Nieuwe namen voor Noorderslag:
All the King's Daughters (NL), Amber Arcades (NL), Blue Crime (NL), Bökkers (NL), Dazzled Sticks (NL), Death Alley (NL), Drummakid (NL), Echo Movis (NL), Gallowstreet (NL), Haty Haty (NL), Iguana Death Cult (NL), Max Meser (NL), Midas (NL), My Baby (NL), Sef (NL), St Tropez (NL), Tears & Marble (NL), The Homesick (NL), Thijs Boontjes Dans- en Showorkest (NL), Umeme Afrorave (NL).

3 november:
Nieuwe namen voor Eurosonic:

And the golden choir... (DE), Better Person (DE/PL), Blaue Blume (DK), Blossoms (UK), Branko (PT), Broken Back (FR), DeWolff (NL), Erik and the Worldly Savages (RS), FEWS (SE), Fjaak (DE), FùGù MANGO (BE), Graham Candy (DE), Grandbrothers (DE), Guadalupe Plata (ES), Hasta (NO), Ingrid Lukas (EE), Jeanne Added (FR), Jesper Munk (DE), Jodie Abacus (UK), Jones (UK), Kid Simius (DE), Lowly (DK), Mantar (DE), Marc O'Reilly (IE), Ninos du Brasil (IT), Núria Graham (ES), Pleasure Beach (IE), Populous (IT), Rat Boy (UK), Sara Hartman (DE), Steve'N'Seagulls (FI), Svavar Knútur (IS), The Deaf (NL), The Jacques (UK), Town of Saints (NL), wrongonyou (IT), Yung (DK).

Toegevoegd aan de line-up van Noorderslag:
Charl Delemarre (NL), Gerson (NL), Lucas Hamming (NL), Mandrake’s Monster (NL), Yakumo Orchestra (NL), Zitakula (NL).

27 oktober:
Nieuwe namen voor Eurosonic:

A O S O O N (UK), Astrid S (NO), Briqueville (BE), Brodka (PL), Chloe Martini (PL), Ciaran Lavery (IE), dePresno (NO), Fai Baba (CH), Forever Pavot (FR), HÆLOS (UK), HONNE (UK), INHEAVEN (UK), Jain (FR), Josefin Öhrn + The Liberation (SE), Kenton Slash Demon (DK), Kontinuum (IS), Klyne (NL), Liss (DK), Mugwump (BE), My Baby (NL), Oaktree (BE), POSTAAL (FR/UK), Samm Henshaw (UK), Sarah P (GR), The Young Folk (IE), Vant (UK), Whilk & Misky (UK)
 
Nieuwe namen voor Noorderslag:
Birth of Joy, Keljet, Klyne, Rondé, The Brahms

20 oktober:
Eerste namen voor Noorderslag, toevoegingen Eurosonic: 

Noorderslag: 

Douwe Bob 
Fresku 
HAEVN 
Indian Askin 
Causes

Eurosonic:

Fakear (FR) 
Antilopen Gang (DE) 
Frances (UK) 
Mura Masa (UK) 
Muck (IS) 
Liima (FI) 
BeGun (ES)
Koala Voice (SI)
Okay Kaya (NO)

 

 

24 september:
Eurosonic Noorderslag maakt de eerste namen bekend, geselecteerd in samenwerking met 27 radiostations die lid zijn van de European Broadcasting Union (EBU)
België – Alice on the Roof (RTBF / Pure FM)
België – Tout va Bien (VRT/Studio Brussel)
Bosnië-Herzegovina – Holographic Human Element (BH Radio 1)
Bulgarije - K-Ross (BNR)
Denemarken - De Underjordiske (DR/P6 Beat)
Duitsland - Alle Farben (ARD)
Estland - Trad.Attack! (ER/Radio 2)
Finland – Katéa (YLE X + Music Finland)
Frankrijk – Tom Fire (Radio France)
Hongarije - Ocho Macho (MR2) Ierland - The Academic (RTE/2FM)
Italië – Sacri Cuori (RAI/RADIO 2)
Letland – The Big Bluff (Latvias Radio / Radio 5)
Luxemburg – Scarred (Luersl/100.7)
Moldavië – Bingagroove (TRM)
Nederland – Kovacs (NPO/3FM)
Nederland – Pauw (NPO/3FM)
Noorwegen - Ary (NRK/P3 – Norway)
Oostenrijk – HVOB (ORF/FM4)
Portugal - Da Chick (RDP/ANTENA 3)
Servië – Ti (RTS)
Spanje – La M.O.D.A. (Los 40 Principales)
Tsjechië - VR / Nobody (CR / Radio Wave)
Verenigd Koninkrijk – NAO (BBC/Radio 1)
Verenigd Koninkrijk - Violet Skies (BBC/Radio 1)
IJsland - Axel Flóvent (RUV/RAS2)
Zwitserland - The Chikitas (RTS/Couleur 3)
Zwitserland – Bastian Baker (SRF 3)
Zweden – Elias (SR/P3)
Zweden – Dolores Haze (SR/P3)

De 30ste editie van Eurosonic Noorderslag zal van 13 tot en met 16 januari 2015 in Groningen plaatsvinden.

Nu op 3voor12