Instores Record Store Day 2015 bekend Instores Record Store Day 2015 bekend

O.a. Typhoon, Rats On Rafts, Dotan, Armand & The Kik

, Redactie 3voor12

Instores Record Store Day 2015 bekend

O.a. Typhoon, Rats On Rafts, Dotan, Armand & The Kik

Redactie 3voor12 ,

Het programma van de instores van Record Store Day 2015 is bekend. Ook dit jaar zullen zo'n 250 optredens plaatsvinden in 70 platenzaken in het hele land. Afterpartees, Kovacs, Rats On Rafts, Mister & Mississippi en The Miseries zijn op meerdere plekken te zien. Record Store Day ambassadeur Typhoon treedt op in zijn thuisbasis Plato Zwolle. Concerto strikte hitkanonnen Dotan en Kensington voor hun enige RSD-shows van het jaar. Opvallende aanwezigen zijn buitenlanders Matt Simons, Jonathan Jeremiah en Johnny Dowd. Record Store Day vindt dit jaar plaats op zaterdag 18 april.

Velvet Music Alkmaar: Pop Eye Boterstraat 10 Alkmaar
11:00 - Alasca
12:00 - Broken Brass Ensemble
13:00 - Tristan
14:00 - Anne Soldaat
14:30 - Beginners
15:00 - Yorick van Norden
 
't Oor Almere Brouwerstraat 10 Almere
10:30 - Roosbeef
12:00 - Landmark 105
14:00 - Afterpartees
15:30 - Matt Simons
17:00 - Secret Sounds
18:00 - Alexi Lalas

Velvet Music Amersfoort Havik 7-A Amersfoort
10:30 - Mountaineer
11:00 - DeWolff
11:30 - Janne Schra
12:00 - Sue the Night
12:30 - Yorick van Norden
13:00 - TenTemPies
13:30 - Glossy Jesus
14:00 - Danny Vera
14:30 - Johan Borger
15:00 - Oh Susanna
15:30 - Douglas Firs
16:00 - Giant Tiger Hooch
16:30 - Roy Santiago
17:00 - Mister & Mississippi
17:30 - Fratsen
18:00 - Emil Landman
18:30 - Jonathan Jeremiah

Concerto Utrechtsestraat 52-60 Amsterdam
09.30 - Dotan
11.00 - Armand & the Kik
12.00 - Anne Soldaat
13.00 - The Black Marble Selection
15.00 - Gallowstreet
16.00 - Kovacs
17.00 - The Miseries
18.15 - Kensington
 
Distortion Records Westerstraat 244 Amsterdam
Meduse MagiQ en Distortion records present CRIME TIME
13:00 - Blue Crime
14:00 - Slumberland
 
Eardrum Buzz Haarlemmerplein 9 Amsterdam
i.s.m. de Roode Bioscoop
Awkward I
 
Fame (Magna Plaza) Nieuwezijds Voorburgwal 182 Amsterdam
10:30 - Jonathan Jeremiah
11:00 - Coppersky
11:30 - Polly-Anna
13:00 - Gigant Tiger Hooch
14:00 - David and the Circumstances
15:00 - Alasca
16:00 - Mark Lotterman
17:00 - Ed Struijlaart

Recordfriend Grammofoonplaten Sint Antoniebreestraat 64 Amsterdam
11:00 - I Am Oak
13:30 - Broken Brass Ensemble
15:00 - Ella van der Woude
16:00 - Two Hearts Bleeding
17:00 - Suprice Act
18:00 - Soul Travellers
 
Record Palace Weteringschans 33 Amsterdam
12:30 - Max Meser
15:00 - Mountaineer
17:00 - Klaasen & van Dijk
17:30 - Max Meser
 
Rush Hour Records Spuistraat 98 Amsterdam
14:00 - AM/PM Afterparty i.s.m. Melkweg en Waxwell Records
 
Velvet Music Amsterdam Rozengracht 40 Amsterdam
13:00 - Spinvis
15:00 - Max Meser
17:00 - Yellowgras
18:00 - Roy Santiago
 
Kroese Arnhem Rijnstraat 31 Arnhem
11:00 - Zamora
12:00 - The Hubschrauber
13:00 - the Cool Quest
14:00 - Emil Landman
14:45 - Bootleg Betty
15:30 - Awkward I
16:30 - Sven Hammond
17:30 - Broken Brass Ensemble
 
Waaghals Arnhem Walstraat 15 Arnhem
12:00 - Mete Erker
13:30 - Nouveau Velo
16:00 - Janne Schra
 
The Basement Recordstore Hoofdstraat 32 Apeldoorn, i.s.m. Gigant
11:00 - Handsome Poets – The Basement
13:00 - Afterveins – Gigant
14:00 - Shane Alexander – The Basement
15:00 - Paceshifters – Gigant
16:00 - Man From The South – The Basement
17:00 - Maask – Gigant
 
Vanderveen Koopmansplein 16 Assen
10:00 - Vanderlinde
11:00 - Oh Susanna
12:00 - Swinder
14:30 - Mississippi Kings
 
Waterput Bosstraat 36 Bergen op Zoom
11:00 - Broeder Dieleman
12:00 - Mister & Mississippi
13:00 - Vanderbuyst
14:00 - Navarone
15:00 - Roosbeef
16:00 - The Kik + Armand
17:00 - Juke Joints
18:00 - Birds That Change Colour
19:00 - St. Granson
 
Green Vinyl Heerbaan 222 Breda
10:00 - Nordmann
13:00 - Douglas Firs
14:00 - Tourist LeMC
15:00 - Diggy Dex + Reazun
17:00 - Nouveau Vélo
 
Grey Van Coothplein 7 Breda
13:30 - Broeder Dieleman
16:00 - Capital Sentimental
17:00 - The Homesick
 
Roots Mail Music van Goorstraat 4 Breda
12:00 - Eriksson Delcroix
13.30 - Björn van der Doelen
14:45 - Fred Piek
16:00 - Romeo Spinelli
 
Tunes Ville Haagdijk 15 Breda
13:00 – Gingerpig
 
Velvet Music Breda Tolbrugstraat 12 Breda
11:00 - Johnny Dowd
12:00 - Navarone
13:00 - My Blue Van
14:00 - Gingerpig
15:00 - Alamo Race Track
16:00 - Awash
17:00 - Orgen Vreten
18:00 - Klerx & the Secret
 
Plexus Voldersgracht 11A Delft
11:00 - Rats on Rafts
 
Velvet Music Delft Voldersgracht 3 Delft
11:00 - Kovacs
12:00 - Ed Struijlaart
13:00 - Lavina Meijer
14:00 - Smutfish
15:00 - Lucas Hamming
16:00 - Johnny Dowd
17:00 - Tourist LeMC
18:00 - Diggy Dex + Reazun
19:00 - My Blue Van
20:00 - Bells of Youth
21:00 - Tentempies
22:00 - Taymir

Velvet Music Den Haag (Paagman) Frederik Hendriklaan 217 Den Haag
11:00 - Ed Struijlaart
12:00 - Bells of Youth
13:00 - Ntjam Rosie
14:00 - Fratsen
15:00 - Lavinia Meijer
16:00 - Horses on Fire
 
Velvet Music Den Haag (Centrum) Lange Poten 41 Den Haag
11:00 - Sven Hammond
12:00 - Jonathan Jeremiah
13:00 - Lucas Hamming
14:00 - Splendid
15:00 - Orgel Vreten
16:00 - Smutfish
 
Variaworld Kleine Overstraat 12 Deventer
13:00 - Paceshifters
17:00 – Paulusma
 
Wim's Muziekkelder Korte Heezenstraat 5-a Doetinchem
15:30 - Paulusma
17:00 - Bokkers
 
Velvet Music Dordrecht Vriesestraat 110 Dordrecht
11:30 - David and the Circumstances
13:30 - Coppersky
14:30 - Sue The Night
15:00 - John Coffey
16:00 - My Blue Van
17:00 - The Afterveins
18:00 - Ego Riser
19:00 - Aafke Romeijn
 
Velvet Music Ede Maandereind 40 Ede
11:00 - My Blue Van
14:00 - Man From The South
16:30 - Martine Bond
17:30 - Gingerpig
 
Mollema Music World Voorstraat 11 Franeker
13:30 - The Tangled Trees
14:30 - The Tangled Trees
15:30 - The Tangled Trees
 
Free Music High Fidelity Turfmarkt 12 Gouda
12:00 - Alamo Race Track
13.30 - The Kik + Armand
15.00 - Audio Adam
16.30 - Sue The Night
18.00 - De Kraaien

De Jongens van Hemmes Steenstilstraat 10 Groningen
10:00 - DJ Aron
12:00 - DJ Eepee
14:00 - DJ Waxfucker
16:00 - DJ Tauchyon

Plato Groningen Oude Ebbingestraat 41 Groningen
12:00 - Arjan v/d Linden
13:00 - Phos
14:00 - TBA
15:00 - Pinata
16:00 - Town Of Saints
17:00 - Santa Fe
 
Irrational Library Doelstraat 31 zwart Haarlem
15:00 Field of Steel
 
North End Haarlem Marsmanplein 19 Haarlem
11:00 - Lucas Hamming
13:00 - Alasca
14:00 - Kovacs
15:00 - Bells of Youth
16:00 - Yorick van Noorden
 
Rainbows End Records Schagchelstraat 12, 2011 HX, Haarlem
13:00 - PollyAnna
15:00 - Vuig Tuig
 
Sounds Haarlem Grote Houtstraat 171 Haarlem
12:00 - Jonathan Jeremiah
14:00 - Gotcha
15:00 - Orange Skyline  
16:00 - Anne Soldaat
17:30 - Taymir
 
Vinyl Archief Harderwijk Parkweg 3 Harderwijk
12:00 - Audio Adam
13:00 - The Rag Trade
14:30 - Taymir
15:30 - Broken Brass Ensemble
17:00 - Alasca 
 
Satisfaction Records Oranje Nassaustraat 29 Heerlen
10:00 - Gingerpig
11:00 - Junkestra
13:30 - Wallace Vanborn
16:00 - Valour Up Twice
 
't Oor Hilversum Leeuwenstraat 44 Hilversum
11:00 - John Coffey
12:00 - Emil Landman
13:00 - Matt Simons
14:00 - The Miseries
15:00 - Landmark 105
16:30 - Fratsen
18:00 - Paceshifters
 
Evelyn Novacek Meint Veningastraat 132 Hoogezand
13:30 - Martine Bond
18:00 - Handsome Poets
 
De Platenbaas Steenstraat 23 Hulst
11:00 - Aafke Romeijn
12:30 - Nordmann
15:30 - St. Grandson
 
Blue Music Oudestraat 24 Kampen
10:30 - Martine Bond
13:00 - Joep Pelt
15:00 - Swinder
16:00 - Pollyanna
 
King Kong Records Voorstreek 11   Leeuwarden
10:30 - Swinder
 
Licks Sint Jacobsstraat 15 Leeuwarden
11:00 - The Homesick
14:00 - The Hangouts
15:30 - Handsome Poets
17:00 - Tristan
 
Plato Leiden Vrouwensteeg 4-6 Leiden
11:00 - Pauw
15:30 - The Black Marble Selection
18:30 - Sue the Night
 
Velvet Music Leiden Nieuwe Rijn 34 Leiden
10:30 - Lavinia Meijer
11:15 - Glossy Jesus
12:00 - Gallowstreet
13:00 - Orgel Vreten
14:30 - Horses on Fire
16:00 - Broeder Dieleman
16.30 - Matt Winson
17:00 - Aafke Romeijn
18:00 - Matt Simons
+ 's Avonds afterparty in Gebroeders de Nobel met o.a. Afterpartees
 
Vinilo Wycker Brugstraat 60 Maastricht
14:00 - Junkestra
17:30 - Valour Up Twice
 
De Drvkkery Markt 51 Middelburg
TBA
 
LABmusic Kerkstraat 50 Monnickendam
13.30 - Sylvium
 
Kroese Nijmegen Molenstraat 126 Nijmegen
11:00 - The Cool Quest
12:30 - Bootleg Betty
13:30 - Paulusma
14:30 - Sven Hammond
16:00 - Emil Landman
 
Waaghals Nijmegen Achter de Hoofdwacht 7 Nijmegen
11:00 - Afterpartees
13:00 - Roy Santiago
17.00 - Pink Ashes
18:00 - Janne Schra
 
CD Kiosk de Schakel 3 Oss
10:30 - PACESHIFTERS
12:30 - BlackBoxRed
13:30 - Wolvon
14:30 - Ed Struijlaart
16:00 - Gingerpig
17:00 - Yama

Plaatboef Rotterdam Nieuwe Binnenweg 81A Rotterdam
13:00 - John Coffey
14:00 - Rats on Rafts
 
Velvet Music Rotterdam Oude Binnenweg 121a Rotterdam
10:00 - Ntjam Rosie
11:00 - The Four
12:00 - Thom Hoorweg
13:00 - Half Way Station
14:00 - Venice
15:00 - Aafke Romeijn
16:00 - Jonathan Jeremiah
17:00 - Tentempies
 
Music Machine Paardestraat 11 Sittard
10:30 - Roy Santiago
11:00 - Gingerpig
12:00 - Wallace Vanborn
14:30 - Valour Up Twice
16:00 – Junkestra
 
Sounds Tilburg Nieuwlandstraat 33 Tilburg
15:00 - Yama
15:30 - Bjorn van der Doelen
16:00 - Okieson
16:30 - King Hiss
17:00 - Boef en de Gelogeerde Aap
17:30 - Vanderbuyst
 
Plaatboef Utrecht Oudegracht 306 Utrecht
13:00 - Mountaineer
14:00 - Leo Koster Band
15:00 - The Rag Trade
16:00 - Tim Treffers
 
Plato Utrecht Voorstraat 35 Utrecht
11:30 - The Miseries
13:00 - Roosbeef
14:00 - DeWolff
17:30 - Lavinia Meijer
 
Swordfish & Friend Oudkerkhof 43 Utrecht
13:30 - Pauw
15:00 - The Homesick
16:30 - Rats on Rafts
 
Wil'm Meijerijgaarde 11 Veghel
11:00 - Shane Alexander
13:00 - Yellowgras
14.00 - Tribus
15:00 - Counter Jib
16:00 - The Monday Patriots
16.45 - Allez Soldaat
18:00 - The Rag Trade
19.00 - John Henry & The Fellow Associates
20.00 - Down & Dirty
 
Sounds Venlo Parade 66 Venlo
11:00 - Paulusma
12:00 - Awkward I
14:00 - Antillectual
15:00 - The Guy Smeets Band
16:30 - Frankly
18:00 - Alamo Race Track
 
Coco Records Zuiddijk 107 Zaandam
11:00 - Smutfish
13:00 - Hans Laduc
 
MARMURGOmusic Poststraat 20 Zierikzee
12:30 - Mark Lotterdam
15:30 - Half Way Station
 
Minstrel Music Assendorperstraat 95-1 Zwolle
Soulclap DJ-collectief
14:00 - Our Minor Fall
 
Plato Zwolle Klokkensteeg 14 Zwolle
10:30 - Yorick van Norden
12:00 - Ome Funk & Rutgrrr (dj-set)
13:00 - The Information
14:00 - Swinder
15:30 - Pauw
16:00 - Typhoon draait zijn inspiratie (dj-set)
17:00 - Typhoon

 

Nu op 3voor12