Bevrijdingsfestival Nijmegen 2026: line-up bekend
Het Hunnerpark is wederom het toneel voor het vieren van de vrijheid
De line-up voor Bevrijdingsfestival Nijmegen 2026 op dinsdag 5 mei is bekend! Het Hunnerpark is wederom het toneel voor het vieren van de vrijheid met de rammelende elektronische Nederpop van WIES, de elektro-hyperpop van IDA, de slicke hiphop van Milolaathetlukken en Def, en indiepopbands Hiigo en Politie Warnsveld.
WIES beweegt tussen indiepop en het levenslied met stevige uitstapjes naar rock en elektronica. De band bracht begin februari hun nieuwste album ‘AH!’ uit en daar laat de Nederlandse band met frontvrouw Jeanne Rouwendaal wederom de kracht van poëzie en dynamische indierock horen.
In 2025 zette Milolaathetlukken zijn eerste stappen op het podium van Bevrijdingsfestival met zijn hit ‘Bordeelsluipers’ en ging daarna als een speer. Na een uitverkochte show in Doornroosje is hij terug op 5 mei om samen met ons de vrijheid te vieren.
En ook IDA zet haar stempel op de Nederlandse popindustrie met haar ultieme hyperpop. Ze combineert eclectische producties die alle hoeken van elektropop verkent met introspectieve teksten. Inhoudelijk zingt ze over de frustraties van de wereld, maar haar geluid is dansbaar en vol energie.
Met Hiigo en Politie Warnsveld wordt de middag gevuld met dé indiepop van het moment en hiphop artiest Def luidt de avond in. Tegelijkertijd wordt bij het tweede podium, de Electronic Stage, de dag stevig afgetrapt met een line-up die het clubgevoel naar het Hunnerpark brengt: 22 Interns, KELLAR, Ghettofaust, Roos Reijmers en Nabi La Fille laten het tentdoek trillen en zorgen dat er vanaf moment één tot aan de laatste minuut gedanst kan worden.
Het Nijmeegse Bevrijdingsfestival wordt georganiseerd door poppodium Doornroosje en het 4&5 mei comité Nijmegen. Het festival start om 14.00 en eindigt om 23.00 uur. De toegangsprijs is € 15,-. Studenten kunnen op vertoon van hun studentenpas een ticket voor €10 aanschaffen. Kinderen t/m 11 jaar krijgen gratis toegang.
Kom de vrijheid vieren in het Hunnerpark op maandag 5 mei!
Meer info: www.doornroosje.nl/festival/bevrijdingsfestival/
Instagram: www.instagram.com/bevrijdingsfestival.nijmegen
Facebook: https://www.facebook.com/BevrijdingsfestivalNijmegen