Blauwe M&M's op NPO Podcast Event in TivoliVredenburg
Smeuïge verhalen van achter de schermen
Ook dit jaar is 3voor12 te vinden op het NPO Podcast Event in TivoliVredenburg. Zondag 14 mei aanstaande barst de Utrechtse concertzaal uit elkaar van de podcast kopstukken. De afgelopen twee edities waren we er met De Machine, dit jaar kun je aanschuiven bij Blauwe M&M's. En ja, dat betekent INDERDAAD dat het tweede seizoen van die podcast aanstaande is!
In Blauwe M&M's vangen 3voor12's Timo Pisart en Atze de Vrieze de mooiste verhalen van achter de schermen in de muziekwereld. Speciaal voor vandaag nemen ze twee anekdote-kanonnen mee: Kim Bloem van Mojo Concerts boekt de allergrootste artiesten van de wereld en weet dus precies wat daar allemaal bij komt kijken. Hein Fokker is onze favoriete veteraan, al ingestapt in de muziekindustrie toen de wilde dagen van Herman Brood nog moesten beginnen en tot de dag van vandaag 'on the road'.
Het NPO Podcast Event vindt plaats op 14 mei in TivoliVredenburg, passe-partout tickets kosten 12,50. Ook VPRO-collega's Europa Draait Door en Nooit Meer Slapen zijn van de partij, net als onder meer De Lesbische Liga, De Jortcast en De Stemming van Vullings en Van der Wulp.