3voor12 Utrecht
3voor12 Utrecht tipt, week 35
De JAM030 | Club 3voor12 Utrecht | My Baby | GOTHDISCO summerjam | Queer in Wonderland | Dutch Modular Fest | Tiny Adventures | Gilla Band | FLUID
Onze live tips voor deze week. Meer optredens vind je in onze concertagenda.
- woensdag 30 augustus: De zomer is voorbij, de maandelijkse jamsessie De JAM030 begint weer in dB’s. Wie er optreedt weten we nog niet, maar je kunt sowieso zelf meespelen. (20.00 uur/gratis)
- donderdag 31 augustus: We presenteren weer drie getalenteerde acts in dB's tijdens een nieuwe Club 3voor12 Utrecht. Deze editie zie je Apeshit (punk), Bitterlemon (indiepop) en Sippy Cup (hiphop). Meer info hier. (20.45 uur/€4)
- donderdag 31 augustus: Van donderdag 31 augustus t/m zondag 3 september organiseert FLUOR een reeks bijzondere concerten in het Openluchttheater Amersfoort. Vanavond zie daar My Baby (psychedelische blues/funk). (18.00 uur open, 21.00 uur begin concert/€31,50)
- vrijdag 1 september: Op GOTHDISCO summerjam in dB’s hoor je de heetste underground hiphop, trap en dance van o.a. Sippy Cup, Destiny, Teabag, Ccured en Aether7core. (20.00 uur/€6 early bird, €11 regular)
- vrijdag 1 september: In De Helling verzorgt Queer in Wonderland de afterparty van de openingsavond van het Queer Film Festival Utrecht. Je kunt dansen op Latoya, Vinny con Vinci en Youngwoman. (23.00/€10,50)
- zaterdag 2 september: Voor de vijfde keer (of zesde, als je Ginkofest meerekent) vindt vandaag Dutch Modular Fest plaats. DMF is een jaarlijks festival dat zich focust op modulaire synthesizers en dat wordt georganiseerd door en voor enthousiastelingen van die synths. Plaats van handeling is voor de tweede keer het voormalige Pieter Baan Centrum aan de Gansstraat. Er is een markt en er zijn DIY-activiteiten, van alles om te leren, vegan eten en goede koffie en thee. Ook zijn er optredens van o.a. Jungle of Wires (goede naam!), [moosdohmen], 0 0 0, st. raumen (aka ...) en Nico Dijkshoorn. (11.00 uur/€21)
- zaterdag 2 september: Onder de naam Tiny Adventures stelt Stefan Breuer van Tiny Room Records een spannend programma samen in De Groeverij (Houten), dat is opgebouwd uit acts van het label of uit zijn netwerk. Vanavond zijn dat Microwolf (Benjamin van Vliet) en wh^rl. (20.00 uur/€10, inclusief poster)
- zaterdag 2 september: Hoe kan het dat het optreden van de Ierse noiserockformatie Gilla Band in EKKO nog niet uitverkocht is? Met hun explosieve shows laten ze je compleet uit het lood geslagen achter. Zal wel ivm ITGWO zijn. Of misschien is het toch uitverkocht als je dit leest. Zo niet, ga er dan voor. (19.30 uur/€21,50)
- zaterdag 2 september: In WAS. kun je naar een nieuwe editie van FLUID, de clubavond voor de queer community. Op het programma staan LIANE, PARTOK, SPACER WOMAN en TWIENA. (23.00 uur/€19,50)
#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12