Gaat Baroeg Open Air door? Het gratis festival start crowdfunding
Zaterdag 15 september staat op losse schroeven door het slechte weer in 2017, stijgende kosten en afnemende fondsen
Baroeg Open Air 2018 staat op losse schroeven. De elfde editie van het festival staat gepland op zaterdag 15 september in het zuiderpark naast ahoy. Alleen is er door het slechte weer in 2017, stijgende kosten en afnemende fondsen een financiële uitdagende situatie. Het festival van poppodium Baroeg zoekt 15.000 euro. Hier kan je je steentje bijdragen: www.baroegopenair.nl/crowdfund
Directeur Leon van Rijnsbergen: “Baroeg Open Air is elk jaar een hoogtepunt in het programma van poppodium Baroeg. We hebben dan ook alles op alles gezet om de financiering rond te krijgen. Dat is nu bijna gelukt. Ik roep elke muziekliefhebber op om ons te helpen bij het laatste beetje en een donatie te doen. Als we er samen de schouders onder zetten moet het lukken!”
Baroeg Open Air is dit jaar toe aan de elfde editie en werkt met vrijwilligers. Het festival laat de alternatieve muziek in de breedte zien. Met zowel plek voor harde gitaarmuziek als underground dance. In 2014 won het festival de Rotterdam Music Award voor beste festival.
Meer informatie: http://www.baroegopenair.nl/crowdfund/