Stem en ontdek 33 Rotterdamse tracks bij SAMPLR010 met samples van Rotterdamse bodem
Met samples van Rotterdamse bodem hebben ze een track gemaakt. Tot 23 november stem je op jouw favoriete track via www.samplr-rotterdam.com/stemmen. Op 30 november wordt de jury en publiekswinnaar bekend
#SAMPLR010 heeft muzikanten, producers en artiesten uitgedaagd om een muzikale ode aan Rotterdam te doen. Rapper/producer Terilekst stelde de afgelopen maanden een samplepack met originele samples van Rotterdamse bodem samen waarmee de contest deelnemers aan de slag zijn gegaan. Beluister hier de 33 gemaakte tracks en wie weet ontdek je wel een toffe nieuwe Rotterdamse act. Stem hier.
Op 30 november worden de winnaars bekend gemaakt aan de hand van publieksstemmen en het advies van de jury bestaande uit producers Mucky, Optimus en Mark Pattiapon.
De jurywinnaar wint een prijzenpakket inclusief studiotijd met Mucky bij Music Production Academy, verschillende vinyl platen met samples uit de sample pack en 750 euro te besteden aan music gear. De publiekswinnaar mag voor 250 euro aan music gear uitkiezen. De top 10 komt in de SAMPLR playlist — de nieuwe originele soundtrack van 010.
Beluister hier alle inzendingen
Masterclass sessie THRESHOLD van organisator Music Matters
Music Matters is een van de organisatoren van #SAMPLR010. Ze organiseren ook de masterclass reeks THRESHOLD. Tijdens de THRESHOLD masterclasses leer je van professionals uit de muziekindustrie wat er komt kijken bij het maken en uitbrengen van muziek. De editie van 12 november gaat over independency in de muziekindustrie. Tekenen bij een groot label staat gelijk aan doorbreken — toch? In gesprek met Nigel van Ommeren & Reverse vertellen zij over hun werkwijze en wat je als manager kunt verwachten in de NLse en global muziekwereld. Klinkt goed? Meld je aan via www.musicmatters.nu/threshold.
Jarreau Vandal was in de eerste TRESHOLD te gast. Met host Sammie Sedano en Marius van Reeuwijk van MVSEI Music Group stonden ze klaar om antwoord te geven op vragen als ‘Hoe maak je van je verhaal als artiest een merk? Wat zijn manieren om je verhaal in de markt te zetten? Bekijk hier de sessie