Een heerlijke zomeravond in het teken van Turkse bozlak en Spaanse flamenco, met de ensembles Acha en Con Alma. De verbindende factor is gitarist Claudio Benito, die thuis is in beide de warmbloedige muziekculturen. Acha mocht beginnen, verschillende exotische snaarinstrumenten, die halverwege een extra groove kregen van de percussionisten van Con Alma.
Na de pauze de flamenco puro van Con Alma met de indrukwekkende zang van Inmaculada de la Huerta. Maar de show werd gestolen door danseres Isabel met haar traditionele flamencodans. En uiteindelijk belandde iedereen op het podium voor de afsluiting van een succesvolle avond!
3voor12 Leiden zat in het gras voor een beeldverslag. In september zijn nog drie voorstellingen in het openluchttheater Leidse Hout. Kijk op www.oltleiden.nl voor meer info.