• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • friesland
    • home
    • Stories
    • Dossiers
    • audio & video
    • Rubrieken
    • Agenda
    • Informatie
  • 3voor12 Friesland Facebook
    3voor12 Friesland Twitter
    3voor12 Friesland Instagram
    3voor12 Friesland RSS-feed
Zoek
© Jurjen Breedenbach / 3VOOR12FRL

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. friesland
  3. stories
  4. alle stories

  • testevenementen-neushoorn

  • Electric Hollers brengt album 'Live in Neushoorn' uit op vinyl

    "De opnames bleken zo goed te zijn dat we wisten: hier zit een live album in."

    Al zolang als de psychidelische bluesrockband Electric Hollers bestaat, staat een live album op het verlanglijstje. Het liefst op vinyl. Ondanks dat de band in de studio eraan werkt om een live energie in de opnames te krijgen, zijn ze er van overtuigd dat 'live on stage' een extra dimensie toe voegt. Het album ‘Live in Neushoorn’ is uitgebracht met steun van de Friese Vinyl Club, en is op 5 juni gepresenteerd in Neushoorn. Redacteur en fotograaf Rick Slagter ging met zanger​/​gitarist Tim Birkenholz in gesprek en geeft een kijkje achter de schermen bij het ontstaan van dit album.

  • Gratis vijfgangendiner aan muziek op het ST>RT Festival

    Popcultureel seizoen wordt geopend in Neushoorn met avond vol lokale bands

    De festivalzomer viel in het water, maar het nieuwe popculturele seizoen start met een paar prachtige zonnige dagen. ST>RT festival, ofwel Start festival, luidde deze nieuwe muzikale periode in. In Neushoorn kon men gratis optredens kijken van lokale artiesten om alvast in de sfeer te komen. Hoe dat was lees je hier.

  • Orange Effect en Zozy bundelen krachten tijdens Wisselstroom

    Wisselstroom voelt als een muzikale Tinderdate maar dan zonder ongemakkelijkheden

    Het nieuwe platform Wisselstroom brengt zes weekenden lang telkens een andere Groningse en Friese hiphopartiest samen in de studio’s van het Leeuwarder muziekproductiebedrijf Lake Woozoo. De artiesten werken hier, met een Groningse of Friese producer, aan een nieuwe song. Wanneer de song klaar is, nemen ze deze op in een live-sessie. Die wordt vervolgens door Wisselstroom online gereleased in samenwerking met landelijk hiphop platform Nederhop. Het doel: noordelijk hiphoptalent landelijk op de kaart zetten.

  • Intens genot bij My Baby

    Blues & funk on steriods in Neushoorn

    Midden in hun Europese clubtour doet My Baby een uitverkocht Neushoorn aan samen met hun vaste voorprogramma Cari Cari. Voor hun nieuwste album waar onder andere de singles ‘It’s a Setup’ en ‘A Dream I Dream’ op komen, heeft My Baby de samenwerking gezocht met de producer van The Chemical Brothers. Dat belooft een dansbare en energieke avond met een mix van psychedelische blues, funk en trance rave.

  • pagina
  • 1
  • 2
  • 3
  • Laad meer

stories

    • overzicht
    • dossiers

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 friesland

Ga naar de voorpagina →