Tijdschema HPC Winterfest 2014 Tijdschema HPC Winterfest 2014

Alle optredens op een rij

, Redactie 3voor12 Den Haag

Tijdschema HPC Winterfest 2014

Alle optredens op een rij

Redactie 3voor12 Den Haag ,

Aankomend weekend, op zaterdag 1 maart om precies te zijn, barst de zesde editie van het HPC Winterfest los. In het Haags Pop Centrum aan de Burgemeester Hovylaan staan in het gehele pand, van de Grote Zaal tot het HPC Café en vele van de oefenstudio's die zich daar tussen bevinden, meer dan zestig acts op het programma. Om 14.00 uur gaat het festival van start met onder andere optredens van Supra Naturals, Mama Franko, Rosie, JARA, Julie Scott, NiCad, The Cult of the Secret Samurai en Magnavox Radio. Bekijk hier het volledige tijdschema.

HPC Café
14.00-14.30 uur Don & The Usual Suspects
15.00-15.30 uur TUNE
16.00-16.30 uur Rebel Rambler
17.00-17.30 uur Murw
18.00-18.30 uur Fake Plastic Trees
19.00-19.30 uur Supra Naturals
20.00-20.30 uur Urban Groove Collective
21.00-21.30 uur Garlic
22.00-23.00 uur Mama Franko
23.30-00.30 uur Rellavec

HPC Grote Zaal
14.30-15.00 uur Ready To Play presenteert: BLUE J
15.30-16.00 uur UnseeN PerceptioN
16.30-17.00 uur RockDivas
17.30-18.00 uur Uncle Vernon
18.30-19.00 uur Julie Scott
19.30-20.00 uur NiCad
20.30-21.00 uur THE3rdMAN
21.30-22.00 uur Single Pilot
23.00-00.00 uur Rosie

Oefenruimtes
15.00 uur Studio 4: Bayassa
15.00 uur Studio 14: Brian Sydney & The Washboard Kids
15.00 uur Studio 16: Dead Market
15.00 uur Studio 18: Lito, Skippy & Nick
15.00 uur Studio 32: The Sum of Damage Done
15.00 uur Studio 33: Ma’China
16.00 uur Studio 15: Magpies
16.00 uur Studio 17: The BottleCaps
16.00 uur Studio 19: The Uninvited
16.00 uur Studio 25: The Black Veins
16.00 uur Studio 27: MIMRA
16.00 uur Studio 34: Black Mesa Preservation Society
17.00 uur Studio 14: Just Add Water
17.00 uur Studio 16: Buzz Rockington
18.00 uur Studio 6: JARA
18.00 uur Studio 15: Drive By Clouds
18.00 uur Studio 17: Arcadian Skies
18.00 uur Studio 19: Magnavox Radio
18.00 uur Studio 25: Replayced
18.00 uur Studio 27: Cult of the Secret Samurai
18.30 uur Studio 34: Deathhammer
19.00 uur Studio 4: Maple
19.00 uur Studio 14: Spinning Circles
19.00 uur Studio 16: Cookie and the Crunch
19.00 uur Studio 18: Dawn of Time
19.00 uur Studio 27: DJ Shelfwood
20.00 uur Studio 6: Babes in the Hole
20.00 uur Studio 11/12: Brothers in Groove (jamsessie)
20.00 uur Studio 13: Koen Herfst
20.00 uur Studio 15: Willem Treur Trio
20.00 uur Studio 17: Anger Radio
20.00 uur Studio 19: Lifeless Past
20.00 uur Studio 25: Acrid
20.00 uur Studio 27: Bevrijd de Waanzin
20.30 uur Studio 27: Massakis
20.30 uur Studio 34: My Conviction
21.00 uur Studio 4: Speakerpunch
21.00 uur Studio 14: Zeelui
21.00 uur Studio 16: Raincheck
21.00 uur Studio 18: Dawn of Time
21.30 uur Studio 27: Cult of the Secret Samurai
22.00 uur Studio 6: Face Meets Concrete
22.00 uur Studio 15: EIGER
22.00 uur Studio 17: Anger Radio
22.00 uur Studio 19: The Howl Ensemble
22.00 uur Studio 25: Medicine Jet
22.30 uur Studio 27: Massakis

Nu op 3voor12