Tijdschema Haagse Pop Week 2014 Tijdschema Haagse Pop Week 2014

Alle optredens op een rij

, Redactie 3voor12 Den Haag

Tijdschema Haagse Pop Week 2014

Alle optredens op een rij

Redactie 3voor12 Den Haag ,

Vanavond gaat de veertiende editie van de Haagse Pop Week van start met de viering van 20 jaar Radio Tonka in Maakhaven. En dat is nog maar het begin. Tien dagen lang host de Haagse Pop Week live muziek in alle hoeken van Den Haag. Een kleine tweehonderd optredens staan er op het programma en in dit schema hebben we ze allemaal voor je op een rij gezet.

Vrijdag 17 oktober
Maakhaven (Hall): 20 jaar Radio Tonka
19:30-20:00 uur The Hague Feedback Orchestra 
20:15-21:15 uur Max Headroom
21:45-22:30 uur Disturbance
23:00-23:45 uur The X-Ray Men
00:15-01:00 uur Lifeless Past
01:30-02:00 uur DIZFUNKZIE (De O. Deo & DJ Technician)
02:00-03:30 uur I-F
03:30-05:00 uur Rivers Area Juke Squad b2b Mataklap
Maakhaven (Club): 20 jaar Radio Tonka
20:00-20:30 uur Professor Azzacove
21:00-21:45 uur Black Volvo
22:15-23:00 uur Droppings
23:30-00:15 uur Laura Palmer
00:15-01:00 uur DJ Eve
01:00-01:45 uur Alkaloid
01:45-02:45 uur G-Spot Crew
02:45-03:45 uur Sista Lisa
03:45-04:45 uur Jack Tulp
Paard van Troje (Kleine zaal)
20:00-20:30 uur No Waves & Sunrays
21:00-22:00 uur Bells Of Youth
330live: The Hague Heavy Metal Alliance presents
20:45-21:30 uur Face Meets Concrete 
21:50-22:40 uur Hellcannon (USA) 
23:00-00:00 uur Sodomizer (BRA) 
HPC Café
21:30-22:15 uur Pinhead
23:00-23:45 uur Open Mic met Pinhead
 
Zaterdag 18 oktober
Maakhaven (Hall): 20 jaar Radio Tonka
20:00-21:00 uur AU (live)
21:00-22:00 uur Duistere Bardo
22:00-23:00 uur Frank E
23:00-00:00 uur Fred D’agga
00:00-00:45 uur The Howl Ensemble
00:45-01:45 uur Mono-Amine (live)
01:45-02:45 uur Marky & Mace (Pressure Crew)
02:45-04:00 uur Unit Moebius X Shitcluster
04:00-05:00 uur Ampex (live) 
Maakhaven (Club): 20 jaar Radio Tonka
19:30-20:45 uur Foute Man
20:45-21:45 uur Supersonic Blues
21:45-22:45 uur Willie Wonka All Stars
22:45-23:30 uur Carnival (live)
23:45-00:30 uur Cancerdogs
00:30-01:30 uur The International Music Conspiracy
01:30-02:15 uur Prins Django
02:15-03:00 uur Klankman (live)
03:00-04:15 uur DJ Moosz
04:15-05:00 uur Numtek
05:00-06:00 uur Nektar
HPC Café
21:30-22:15 uur Backgammon
23:00-23:45 uur Ill Fittings
Paard van Troje (Kleine zaal)
22:30-04:00 uur Sixties Swing-IN met The Kik DJ-team, Jen Min Lau, Josje van E & Ome Steef
 
Zondag 19 oktober
Scaffold: Peace & Justice songs 
13:00-13:20 uur Welkomstwoord
13:20-13:50 uur Paul Istance & the Magic Mumble Jumble
14:20-14:50 uur The Hague Reggae All Stars
15:20-15:50 uur Ed Struijlaart
16:20-16:50 uur Tess et les Moutons Magnifiques
HPC Café: 25 jaar HollandSpoorStudios
19:30-20:00 uur The Hague Idiots
20:30-21:30 uur Livin’ Blues Xperience
22:00-23:00 uur Bazzookas
The Rootz: Sunday ‘Open’ Jam
22:00-03:30 uur Guus van der Steen & Stef van Es invite Frankie McCoy
 
Maandag 20 oktober
Lola Coffee & Bikes
16:00-19:00 uur Under the Bridge session met Some Kind of Fire Rose
September
20:30-21:10 uur The Black Veins
21:40-22:20 uur The Breaks
22:50-23:30 uur Yellow Grass
00:00-00:40 uur The Surfaders
SuperMarkt
21:00-21:45 uur Wytse Visser
22:15-23:00 uur The Indien 
23:30-00:15 uur DropmiX
Zèta
21:50-22:20 uur Midas
22:50-23:30 uur Early Late Twenties
Zwarte Ruiter
22:20-23:00 uur Machine Makes Man
23:30-00:10 uur Mushroom Mosis
 
Dinsdag 21 oktober
Van Kleef
16:00-19:00 uur Under the Bridge session met Hanneke Laura
Lokaal Vredebreuk
21:00-00:00 uur Johnny's Open Mic
 
Woensdag 22 oktober
Café de la Gare
16:00-19:00 uur Under the Bridge session met JARA
SuperMarkt: De Versafdeling
20:30-21:00 uur Polarized
21:20-21:50 uur Nisse Bodil
22:10-22:40 uur Sleeptalker
23:00-23:30 uur Tears & Marble 
Paardcafé
21:00-00:00 uur Brothers in Groove | Groove Jamsessie
Lokaal Vredebreuk
21:00-00:00 uur Jamsessie o.l.v. Jamal Chundro en Ray Sixstringer
Café de BieB
21:00-00:00 uur Open Mic night
Musicon
21:00-00:00 uur Febbysessie 
De Vinger: Bazart Presents
22:00-23:00 uur De Chemtrails
 
Donderdag 23 oktober
Baklust
16:00-19:00 uur Under the Bridge session met Merlijn Nash
Het Nutshuis (Nutstuin)
20:30-22:00 uur lydia hendrikje & MIMRA (headphone concert)
Paardcafé: The Hague Bandstand 
20:30-20:50 uur The Spree
21:10-21:30 uur PARADES
21:50-22:10 uur Phoenix Lights
22:30-22:50 uur Fake Plastic Trees
SuperMarkt
21:00-21:30 uur The Morning Hour
21:45-22:15 uur Cooper
22:30-23:30 uur Fexet
Lokaal Vredebreuk
21:00-23:00 uur Willem Treur Trio
PIP
21:00-21:45 uur Ass Ass
22:15-23:00 uur Fuz
23:30-00:15 uur Sink the Bismarck 
The Fiddler
21:15-21:45 uur Wolf in Loveland
22:10-22:50 uur Fabian
23:15-00:15 uur The Cannonball String Band
Café de BieB
21:15-22:00 uur Royal Magpies
22:30-23:15 uur Medicine Jet
330live: Feed my Beat showcase
22:00-22:40 uur De Schim
22:40-23:20 uur De La Mar
23:20-00:00 uur Martien V
00:00-00:40 uur Wicked John
00:40-01:20 uur Niels Diephuizen
01:20-02:00 uur Conjunct
02:00-02:30 uur Bas Punt 
 
Vrijdag 24 oktober
Centrale Bibliotheek: Den Haag FM special
15:00-16:00 uur JARA
16:00-17:00 uur Thin Pillow
17:00-18:00 uur F
Paardcafé: Aight presents
19:30-23:00 uur I Love Hiphop Jamsession
23:00-04:00 uur Rewind: Aight Boombap Night
Paard van Troje (Kleine zaal)
20:00-20:30 uur Eve’s Fall
21:00-22:00 uur Kingfisher Sky
SuperMarkt
21:00-23:00 uur Monomyth
Lokaal Vredebreuk
21:00-22:00 uur Koest
De Vinger: Bazart Presents
21:00-21:30 uur Babes in the Hole
22:00-22:30 uur Tarzan’s my Daddy
23:00-23:40 uur Future Hearts
Musicon
21:00-21:45 uur Eager 
22:15-23:00 uur Janika
HPC Café: Bazart Presents
21:15-22:15 uur The Pussy Lovers
22:45-23:45 uur Rosie
O’Casey’s Irish Pub
21:30-22:15 uur Brian Sydney & The Washboardkid 
22:45-23:30 uur Three High Fives
330live: Feed my Beat showcase
21:30-22:00 uur DJ Flor
22:00-22:30 uur Ben Guarde
22:30-23:00 uur DJ EDC
23:00-23:30 uur Frank Haak
23:30-00:00 uur Greystook
00:00-00:30 uur Krazy Kuys
00:30-01:00 uur DMSIX
01:00-01:30 uur DJ Blitzed
01:30-02:00 uur Rich & Raw
02:00-02:30 uur Alex Invar
02:30-03:00 uur Dominique Base
 
Zaterdag 25 oktober
De VAK (Delft)
11:30-18:30 uur Muzikantendag On Tour
Paardcafé
19:30-23:30 uur Ready to Play special
00:00-04:00 uur Bella Hay & Magere Mau
Paard van Troje (Foyer)
20:00-20:30 uur Friends of the Family heet u welkom
20:50-21:20 uur Valerie Branoux
21:40-22:10 uur Mik Adrian 
22:30-23:00 uur David Benjamin
23:20-23:50 uur Atlantic Attraction (synth set)
Paard van Troje (Grote zaal)
20:30-20:50 uur Geert van Emden  
20:50-21:20 uur The Cosmic Carnival 
21:45-23:15 uur Friends of the Family (albumpresentatie)
23:30-00:00 uur Rät N FrikK
00:00-01:00 uur Playground zer0
01:00-02:00 uur Willie Wartaal
02:00-03:00 uur San Holo
03:00-04:00 uur DJ Friss
Paard van Troje (Kleine zaal)
21:10-21:50 uur JARA
21:50-22:00 uur Uitreiking Haagse Pop Prijs Beste initiatief
22:25-23:05 uur Thin Pillow
23:05-23:15 uur Uitreiking Haagse Pop Prijs Aanstormend talent
23:40-00:20 uur Dandana
SuperMarkt
21:00-21:45 uur Eiger
22:00-23:00 uur Noblesse album release
Lokaal Vredebreuk
21:00-22:00 uur Rocksville
 
Zondag 26 oktober
330live: Sunday Harcore Matinee 
16:00-16:40 uur From the Heart
17:00-17:40 uur GetSome!
18:00-18:40 uur Lodges (FR)
HPC (Grote zaal)
17:00-18:00 uur Een avond met Knotwilg
Paard van Troje (Kleine zaal)
20:00-22:00 uur The Crazy Rockers
Musicon: Bazart Presents
21:00-21:45 uur Trail of the Damned
22:15-23:00 uur Disaster Crew
 
Tags

Nu op 3voor12