Tijdschema Mashtival 2012 Tijdschema Mashtival 2012

Zaterdag 7 en zondag 8 april bij Bink Vijf Hoog

, Redactie 3voor12 Den Haag

Tijdschema Mashtival 2012

Zaterdag 7 en zondag 8 april bij Bink Vijf Hoog

Redactie 3voor12 Den Haag ,

Dit weekend vindt de tweede editie van Mashtival plaats. De eerste editie vond plaats in Amsterdam, maar het festival verhuisde dit jaar naar Den Haag. Op het programma niet alleen muziek, maar ook kunst, theater en workshops. Optredens zijn er onder andere van Kern Koppen, Dyzack, Soul Sister Dance Revolution, Turtle Birth, Club Van Rome, The Levi's, The Consolers, Tino en Dagga Dagga. Bekijk hier het tijdschema.

Zaterdag 7 april
Hoofdzaal

20.00-20.30 uur I am the law
20.45-21.15 uur Shroom
21.30-22.15 uur The Red 17
22.30-23.00 uur Kern Koppen
23.15-00.15 uur LTS
00.15-01.15 uur Brian White (dj)
01.15-02.45 uur Criminal Robots (dj live set)
02.45-04.45 uur Spank The Butler (dj live set)
04.45-06.00 uur Maarten Huybrechts (dj)
Foyer
17.00-17.30 uur Prinski (dj)
17.30-18.00 uur Tino van Leeuwen
18.00-18.30 uur Prinski (dj)
18.30-19.00 uur Mudicine
19.00-19.30 uur Matt (dj)
19.30-20.15 uur Peter Vandrie
20.15-20.30 uur Matt (dj)
20.30-21.00 uur Dezibelle
21.00-21.45 uur Dyzack
21.45-22.00 uur Bianca Bionic
22.00-22.45 uur Mrs Burroughs
22.45-23.00 uur Bianca Bionic
23.00-23.30 uur Mudicine
23.30-01.15 uur Beats from the Streets
01.15-02.45 uur Raoul (dj)
02.45-04.00 uur Izzy (dj)
04.00-05.30 uur Cunt Smashers (dj)
Kantoor 08
21.00-22.00 uur Andrei (dj)
22.00-23.00 uur Mentis Abutor (dj)
23.00-00.00 uur Alex Preda (dj)
00.00-00.45 uur Turtle Birth (live)
00.45-02.00 uur Pim Warnars (dj)
02.00-03.15 uur De Joog (dj/live)
03.15-04.30 uur DoctR (dj)
04.30-05.30 uur Der Process (DJ)
Gymzaal
22.00-23.30 uur Blind Disco
23.30-01.00 uur The Incredible Stacks
01.00-03.00 uur Blind Disco
Kantoor 11
01.00-04.00 Ome Steef Karaoke Show

Zondag 8 april
Hoofdzaal

13.30-14.00 uur A Cure For Gravity
14.15-15.00 uur Sleepwalkers Station
15.15-15.45 uur Dream Flight To Antarctica
16.00-16.45 uur Pocketbunnies
17.00-17.45 uur Hot Foot Powder
18.00-18.30 uur The Consolers
18.45-19.30 uur Club van Rome
19.45-20.15 uur The Levi's
20.30-21.15 uur Vrouwen Zijn OK
21.30-22.15 uur Soul Sister Dance Revolution
22.45-23.45 uur A Liquid Landscape
23.45-01.00 uur TLR (dj)
01.00-02.15 uur Offshore (dj)
02.15-03.30 uur Oorworm (dj live set)
03.30-05.00 uur Patrique (dj live set)
Foyer
12.00-13.00 uur DJ Crossfade
13.00-13.45 uur Sur Nilson
13.45-14.15 uur Pinski
14.15-14.45 uur Janna Haring (30 min)
14.45-15.15 uur Pinski
15.15-15.45 uur Dezibelle
15.45-16.15 uur Jazz Min Lau
16.15-16.45 uur Suus
16.45-17.00 uur Jazz Min Lau
17.00-17.30 uur Once upon a hike
17.30-17.45 uur Jazz Min Lau
17.45-19.00 uur Akoestisch uurtje
19.00-20.30 uur Farbod Frappant Comedy Show
20.30-22.00 uur Workshop Lindyhop Jen Min   
22.00-23.45 uur Miss Brown & Turtle Birth (dj)
23.45-01.15 uur Irn Dru (dj)
01.15-03.00 uur Tabass-Co (dj)
03.00-04.15 uur Dagga Dagga (dj)
Kantoor 08
20.30-22.00 uur Harre & Don Crouton (dj)
22.00-23.00 uur Harre (dj)
23.00-00.00 uur Skyrise (dj)
00.00-01.15 uur Max Headroom
01.15-02.15 uur Baz Reznik (live)
02.15-03.30 uur Baas Vaag (dj)
03.30-04.45 uur Mister Smith (dj)
Kantoor 11
23.00-00.15 uur With Two (dj)
00.15-01.30 uur Jacques (dj)
01.30-02.45 uur Dan-Ni (dj)
02.45-04.00 uur Morgon (dj)

VJ’s/kunstenaars: Joeri Verbiest, 10:GU, Sivanski, Shake, Pixelshift, TA PE, Kim Schonewille, Kratata, Robin Kollau, Sinan Seyhan, Vanja, Gifmenger, Marnix Rueb, Live Paint Fooligans, Marcel Kaars, Micha de Bie, Patrick de Leede, Richard Helmich, Milla Braat, Much Much, Cindy van der Aa, Bovengronds (collectief), Amik, Gilbert Verhoeven, de Poezenfabriek, Kiki, Jookje, SJT (school voor jong talent).
Theater/comedy: Bal & Boymans, Farbod Frappant Comedy Show.
Spoken word: Tino van Leeuwen, Guus van der Steen, Bianca Bionic, Harry Zevenbergen, Anna Djerek, Alexander Franken, Eelco van der Waals, Maarten Willems en Henk Dorrestijn.

nu op 3voor12