Nieuwe namen voor Paaspop: Bombay, Dazzled Sticks en meer Nieuwe namen voor Paaspop: Bombay, Dazzled Sticks en meer

Eerder o.a. Underworld, The Prodigy en De Jeugd Van Tegenwoordig al bevestigd

, Redactie 3voor12

Nieuwe namen voor Paaspop: Bombay, Dazzled Sticks en meer

Eerder o.a. Underworld, The Prodigy en De Jeugd Van Tegenwoordig al bevestigd

Redactie 3voor12 ,

Paaspop heeft 34 nieuwe namen aan de line-up toegevoegd. Naast Nederlandse acts als Bombay, Dazzled Sticks, Indian Askin en Death Alley komen ook de Duitse house-act Alle Farben en het Oostenrijkse Klangkarussell naar het Brabantse Schijndel. Bekijk hieronder de hele line-up van het festival dat in het paasweekend (25 t/m 27 maart) plaatsvindt.

23 februari
Bombay, Dazzled Sticks, Indian Askin, Alle Farben, St. Tropez, Death Alley, Jungle By Night, De Kraaien, Beans & Fatback, Benny Rodrigues, Carl Tricks, De Rooie Jager Roodshow, The Dubbeez, Het Stickeruurtje met DJ Collektief Dave Grohl & The Topless DJ's, High Voltage, Irwan, James Fields, Klangkarussell, Moksi, Musest, No Mondays, Promise Land, Rene van Meurs, Rob Lee, Slash 'n Roses, Snaggletooth, Tante Joke Karaoke Show, Twenty Six presents DAVID BOWIE, The Unforgiven, Vannstein, William Kouam Djoko live, Wouter S. en 90's NOW.

27 januari
BZB, Chef’Special, De Likt, DeWolff, JD McPherson, Michelle David & The Gospel Sessions, Kenny B, Typhoon enU2two

12 januari
25 nieuwe namen: Baby Blue, Balthazar, Baroness, Bassjackers,The Bohicas, Buster Shuffle, Che Sudaka, Circle J, De Staat, Dr. Lektroluv, Encore on tour: Prime, Waxfiend, Snelle Jelle & MC Taylor / Live on stage: Sevn Alias, Jonna Fraser & D-Double, Erick E, Feest DJ Ruud XXL, Haty Haty, Joe The Ripper, Krema Kawa, La Fuente, Memphis Maniacs, Once, One Liner - Live, Pendulum DJ Set & Verse, The Prodigy, Sensi Simon and his Brother, Slamboree, Spiritual Beggars, Woodie Smalls​

15 december
22 nieuwe namen: De Jeugd Van Tegenwoordig, Jess Glynne, Refused, The Brahms, Dana, De Sluwe Vos presents Kontra live, Drummakid, Hef, Larry Gus, Lucas & Steve, The Magician, Mambo Kurt, Mattie en Wietze, Meatbodies, Noizboiz, Puppetry of the Penis, Sam Feldt, Scorpion Child, SjamSoedin, TroyBoi, The Wetnecks, Wipneus en Pim.

2 december
John Coffey, Lil' Kleine & Ronnie Flex, Monster Magnet, Adaro, Bingo Players, Causes, Modestep, MY BABY, Noisia, Sef, Shermanology (Live), Throes + The Shine, Vitalic Live en Op Sterk Water.

 

24 november
Alle aangekondigde namen: Underworld, Enter Shikari, Fresku, Fun Lovin' Criminals, Jett Rebel, Rico & Sticks & Opgezwolle, Saybia, Ashton Brothers, Birth Of Joy, Brennan Heart, Deafheaven, Douwe Bob, Exodus, Flux Pavilion, Gui Boratto & Elekfanz, HAEVN, Hollywood Undead, Jack Parow, The Jacques, Kakkmaddafakka, Korpiklaani, Lucas Hamming, Mr. Oizo, PAUS, Powerwolf, Sam Feldt, Scott Bradlee's Postmodern Jukebox, Stormzy, Espana Circo Este, Herman in een Bakje Geitenkwark, The Inspector Cluzo, Joey Cape (Lagwagon), Laura Mardon, Tourist LeMC, Walt Hamburger en Yotam (Useless ID).

 

nu op 3voor12