Record Store Day: alle 300 instores bekend Record Store Day: alle 300 instores bekend

Ruim honderd acts, Velvet Delft pakt uit, Seasick Steve in Concerto

, Redactie 3voor12

Record Store Day: alle 300 instores bekend

Ruim honderd acts, Velvet Delft pakt uit, Seasick Steve in Concerto

Redactie 3voor12 ,

Meer dan 100 acts, ruim 300 optredens: welk festival komt daar aan? Het blokkenschema van Record Store Day is ook dit jaar duizelingwekkend. 20 april dragen veel muzikanten bij aan de viering van de onafhankelijke platenzaak, die dit jaar voor de vierde keer in ons land plaatsvindt. Onder meer Spinvis, Kensington, Pien Feith, Mozes & The Firstborn en Tessa Rose Jackson zijn van de partij. Opvallend: blueszanger Seasick Steve treedt op in Concerto, Amsterdam. Velvet Delft pakt uit met maar liefst 21 optredens, tot diep in de avond.

't Oor, Almere
11:00 - 11:30 Tangarine
12:30 -13:00 Chuck Paisley
14:55 - 15:25 Orlando
17:00 - 17:30 Kensington
17:30 - 18:00 Palio Superspeed Donkey

't Oor, Hilversum
10:30 - 11:00 Spinvis
11:30- 12:00 Pien Feith
12:30 - 13:00 Tangarine
15:00 - 15:30 Kensington

Blue Music, Kampen
13:00 - 13:30 Alex Highton

Boudisque, Utrecht
11:00 - 11:30 Lucky Fonz III
14:00 - 14:30 Kim Janssen
15:00 - 15:30 Tangarine
16:30 - 17:00 Amber Arcades

Cdkiosk, Oss
11:00 - 11:30 Alex Roeka
13:25 - 13:55 Most Unpleasant Men

Coco Records, Zaandam
17:00 - 17:30 Boozy

Concerto, Amsterdam
10:30 - 11:00 Seasick Steve
11:30 - 12:00 Jungle By Night
12:00 - 12:30 Ruben Hein
13:00 - 13:30 N'tjam Rosie
14:00 - 14:30 Suit & Tie Johns
15:00 - 15:30 Pignose Willy’s
16:00 - 16:30 Qeaux Qeaux Joans
17:00 - 17:30 Mozes & the Firstborn

Diskid, Zwolle
16:00 - 16:30 Sofie Letitre

Drvkkery, Middelburg
12:00 - 12:30 Douglas Firs
13:30 - 14:00 Charlies Jones Big Band

Eardrumm Buzz, Amsterdam
13:00 - 13:30 Aestrid
17:00 - 17:30Sonja Van Hamel

Evelyn Novacek, Hoogezand
11:00 - 11:30 Orlando
13:30 - 14:00 Sunday Sun
15:00 - 15:30 Vander Linde
16:00 - 16:30 Pé Daalemmer en Rooie Rinus
17:00 - 17:30 Lavalu

Free Music High Fidelity, Gouda
12:00 - 12:30 A Polaroid View
14:30 - 15:00 Beans & Fatback
15:30 - 16:00 June Noa
18:00 - 18:30 Soul Sister Dance Revolution
19:15 - 19:45 Birth of Joy

Independent Outlet, Amsterdam
18:30 - 19:15 Local Spastics

Jan Cas, Volendam
11:00 - 11:30 Snowapple
12:00 - 12:30 Joep Pelt

Jongens van Hemmes, Groningen
11:00 - 11:30 Avary Plains
12:00 - 12:30 Ten Years Today
13:00 - 13:30 Vincent Kenter
14:00 - 14:30 Airamanna
15:00 - 15:30 Ruben and the Frisbees
16:00 - 16:30 Lavalu

Klankbeeld hifi & video, Wageningen
13:30 - 14:00 Spinvis

Kroese, Arnhem
11:30 - 12:00 Israel Nash Gripja
13:00 - 13:30 Dewolff
13:45 - 14:15 Qeaux Qeaux Joans
15:00 - 15:30 Stuurbaard Bakkebaard
16:00 - 16:30 Navarone

Kroese, Nijmegen
12:00 - 12:30 Qeaux Qeaux Joans
13:00 - 13:30 Israel Nash Gripja
14:00 - 14:30 Navarone
15:00 - 15:30 Dewolff
16:30 - 17:00 Stuurbaard Bakkebaard

Music Machine, Sittard
11:00 - 12:00 Morgana's Illusion
13:00 - 14:00 Peter Beeker & ongenodigde gasten
15:00 - 16:00 Blo Ya Top

North End, Haarlem
13:00 - 13:30 Kensington
14:00 - 14:30 Pien Feith
15:00 - 15:30 Ruben Hein
17:30 - 18:00 Qeaux Qeaux Joans
18:00 - 18:30 Boozy
19:30 - 20:00 Navarone


Pieter van Os, Den Bosch
12:30 - 13:00 Alex Roeka
15:15 - 15:45 The most unpleasant Man

Plaatboef Rotterdam
14:00 - 14:30 Mozes And The Firstborn
16:00 - 16:30 Maison du Malheur
16:30 - 17:00 Rats on Rafts

Praamstra - Plato, Deventer
12:00 - 12:30 Eins Zwei & the Parallel Cinema
13:00 13:30 Tessa Rose Jackson
14:30 - 15:00 Sven Hammond Soul
15:15 - 15:45 La La Lies
16:00 - 16:30 Ian Clement

Plato, Apeldoorn
12:00 - 12:30 Spinvis
13:00 - 13:30 Herrek
14:00 - 14:30 Janne Schra
14:45 - 15:15 Soul Sister Dance Revolution
15:30 - 16:00 Tessa Rose Jackson
16:30 - 17:00 Aestrid
 
Plato, Groningen
10:20 - 10:50 Mister and Mississippi
11:00 - 11:30 Sunday Sun
11:50 - 12:30 Elle Alpha
12:40 - 13:10 Dudettes
14:20 - 15:10 Yellow House 21
15:30 - 16:00 Nits
16:20 - 17:10 Vox Von Braun
17:30 - 18:00 Herrek

Plato, Leiden
19 april 17:00 PRE Douglas Firs
11:00- 11:30 Noble Tea
12:00- 12:20 Audio Adam
12:20 - 12:40 Number Nine
15:00 - 15:30 iET
17:00 - 17:30 Rupert Blackman

Plato, Utrecht
12:00 - 12:30 Kodiaks
14:00 - 14:30 Mister & Missisippi
16:30 - 17:00 Sunday Sun

Plato, Zwolle
10:30 - 11:00 Tessa Rose Jackson
12:50 - 13:20 Orlando
14.00 - 14:30 Eins Zwei & Parallel Cinema
15:00 - 15:30 Herrek

Recordfriend Grammofoonplaten, Amsterdam
10:30 - 11:00 The Silhouettes
11:00 - 11:30 Janne Schra
13:00 - 13:30 Tim Knol
14:00 - 15:00 Klox
15:30 - 16:00 Joep Pelt
16:00 - 16:30 Sonja van Hamel
16:45 - 17:00 Boriz
17:00 - 17:30 Tangarine
17:30 - 18:00 Arthur Heuwekemeijer

Record Palace, Amsterdam
11:30 - 12:00 Max Meser
12:30 - 13:00 Max Meser
13:30 - 14:00 Joep Pelt
14:00 - 14:30 Sonja van Hamel
15:30 - 16:00 Glossy jesus
17:00 - 17:30 Max Meser

Popeye, Hengelo
16:00 - 16:30 John Coffey

Roots Mail Music, Breda
11:45 - 12:15 Campfire Collaboration
13:45 - 14:15 Het zesde metaal
15:00 - 15:30 André van den Boogaart
16:00 - 16:30 Alex Highton

Satisfaction Records, Heerlen
11:00 - 11:30 Most Unpleasant Man
15:30 - 16:00 Kill Ferelli

Sounds, Haarlem
12:00 - 12:30 Good Meat
13:00 - 13:30 Tom Bradley
14:00 - 14:30 Niels Geusebroek
14:30 - 15:00 Rats on Rafts
16:00 - 16:30 Rilan and the Bombardiers
17:30 - 18:00 Tessa Rose Jackson
18:00 - 18:30 Sunday Sun

Sounds, Tilburg
12:00 - 12:30 John Baizley (Baroness) plays Townes Van Zandt
14:30 - 15:00 Guild of Stags
16:00 - 16:30 Traumahelikopter

Sounds, Venlo
11:00 - 11:30 The Mad Trist
12:00 - 12:30 Lavalu
13:30 - 14:00 Royal Parcs
14:30 - 15:00 Jungle by Night
15:15 - 15:45 Israel Nash Gripka
18:30 - 19:00 Stuurbaard Bakkebaard
19:30 - 20:00 Peter Beeker & Ongenodigde gasten

Suburban, Haarlem
13:30 - 14:00 The Saints
15:30 - 16:00 The Cubical
17:00 - 17:30 Little Barrie
18:00 - 18:30 Boozy

Sugar ’n Spice, Amsterdam
16:00 - 16:30 Sunday Kids

Tunes Ville
15:00 - 15:30 Skiggy Rapz
16:00 - 16:30 Gingerpig
16:50 - 17:20 Most Unpleasant Man

Vanderveen, Assen
10:30 - 11:00 June Noa
14:00 - 14:30 Taneytown
15:30 - 16:00 Ten Years today

Velvet Music, Alkmaar: Pop
Eye
10:30- 11:00 Claw Boys Claw
11:00 - 11:30 Maison du Malheur
15:00 - 15:30 Snowapple
17:00 - 17:30 Joep Pelt

Velvet Music, Amersfoort
10:00- 10:20 Audio Adam
10:20 - 10:40 Number Nine
13:00 - 13:30 Julian Sas
14:30 - 15:00 Lucky Fonz III
15:00 - 15:30 Aestrid
16:30- 17:00 Mister and Mississippi

Velvet Music, Amsterdam
11:00 - 11:30 Frederique Hiegentlich
11:30 - 12:00 Kim Janssen
12:30 - 13:00 Hadewych Minis
13:00 - 13:30 Maison du Malheur
13:30 - 14:00 The Beginners
14:00 - 14:30 Glossy Jesus
14:30 - 15:00 Joep Pelt
15:00 - 15:30 Sonja van Hamel
15:30 - 16:00 Dyzack
16:00 - 16:15 Boozy
16:15 - 16:30 Tzja Giantor
16:30 - 17:00 Pien Feith
17:00 - 17:30 The T.S. Eliot Appreciation Society
17:30 - 18:00 The Information
 
Velvet Music, Breda
11:00 - 11:30 Maya's Moving Castle
12:00 - 12:30 Guild of Stags
12:30 - 13:00 Death Letters
14:00 - 14:30 Awash
16:00 - 16:30 Spinvis
16:30 - 17:00 Rover
17:00 - 17:30 Jungle By Night
17:30 - 18:00 The Mad Trist

Velvet Music, Delft
10:30 - 11:00 Mozes And the Firstborn
11:00 - 11:30 Kensington
11:30 - 12:00 Rover
12:00 - 12:30 Soul Sister Dance Revolution
12:30 - 13:00 Palio Superspeed
13:00 - 13:30 Felix van Cleeff
14:00 - 14:30 Claw Boys Claw
14:30- 15:00 Birth of Joy
15:00 - 15:30 The Mad Trist
16:00 - 16:30 Blackie & The Oohoos
16:30 - 17:00 Piepschuim
17:30- 18:00 The elementary puinguins
18:00 - 18:30 Boef en Gelogeerde Aap
18:30 - 19:00 Sven Hammond Soul
19:00 - 19:30 Avant La Lettre
19:30 - 20:00 Bettie Serveert
20:00 - 20:30 Spinvis
20:30 - 21:00 Orlando
20:30 - 21:00 Most Unpleasant Men
21:00 - 21:30 Rats on Rafts
21:30 - 22:00 Death Letters

Velvet Music, Dordrecht
11:00 - 11:30 Royal Parcs
12:00 - 12:30 John Coffey
12:30 - 13:00 Mozes And The Firstborn
13:30 - 14:00 The Mad Trist
16:00 - 16:30 Avant La Lettre
18:00 - 18:30 Death Letters
18:30 - 19:00 Most Unpleasant Men

Velvet Music Ede
14:00 - 14:30 John Coffey
15:00 - 15:30 Palio Superspeed
17:00 - 17:30 Birth of Joy

Velvet Music Leiden
12:15 - 12:45 Claw Boys Claw
13:00 - 13:30 Blackie & The Oohoos
16:00 - 16:30 No Ninja Am I
16:30 - 17:00 Bettie Serveert
17:00 - 17:30 Beans & Fatback
18:00 - 18:30 Kim Janssen
18:30 - 18:55 Snowapple
18:55 - 19:25 Orlando
19:30 - 20:00 Glossy Jesus

Velvet Music, Rotterdam
11:00 - 11:30 Rupert Blackman
14:30 - 15:00 Rover
15:00 - 15:30 The Silhouettes
17:00 - 17:30 Sven Hammond Soul
17:30 - 18:00 Blackie & The Oohoos
18:30 - 19:00 Beans & Fatback

Waaghals, Arnhem
12:00 - 12:30 Traumahelikopter
16:00 - 16:30 Royal Parcs

Waaghals, Nijmegen
12:00 - 12:30 Automatic Sam
16:00 - 16:30 Janne Schra
17:00 - 17:30 Guild of Stags

Waterput, Bergen op Zoom
11:00 - 11:30 Bruut!
11:45 - 12:15 Charlie Jones Big Band
12:30 - 13:00 Bed Rugs
13:30 - 14:00 Noble Tea
14:15 - 14:45 Death Letters
15:00 - 15:30 Protection Patrol Pinkerton
16:00 - 16:30 Boef en de gelogeerde Aap
17:00 - 17:30 Julian Sas

Tags

nu op 3voor12