Hooikoorts: Ben Klock & Marcel Dettmann niet op Awakenings Hooikoorts: Ben Klock & Marcel Dettmann niet op Awakenings

Festival past timetable aan

, Ingmar Griffioen

Hooikoorts: Ben Klock & Marcel Dettmann niet op Awakenings

Festival past timetable aan

Ingmar Griffioen ,

Awakenings heeft een last minute wijziging moeten doorvoeren door het wegvallen van Ben Klock & Marcel Dettmann. De Duitse techhno-dj's zouden back to back draaien van 17.00 tot 19.00 uur in Area Y. Awakenings meldt op Facebook, dat de boeker de contractuele verplichtingen niet nakwam en de organisatie daardoor "gedwongen was tot deze drastische stap". Het tijdschema voor de acht podia is licht gewijzigd, doordat Tim Wolff van Area C naar Y is verplaatst en dj's Gary Beck, Jeff Mills en live-act Planetary Assault Systems schuiven een uurtje op.

Klock & Dettmann waren op de vorige twee edities nog present. Het is pas de tweede keer in de vijftien jaar dat Awakenings bestaat, dat het festival met een dergelijk incident geconfronteerd wordt. De organisatie heeft een verklaring op Facebook geplaatst en reageert positief tegen 3voor12: "Elk nadeel heeft ook een voordeel: Nederlands talent Tim Wolff staat nu in de grote tent Area Y. Er waren enkele teleurgestelde bezoekers en die hebben we aangeboden om hun kaarten terug te kopen. Maar niemand wou van dat aanbod gebruik maken. De line-up is zo ijzersterk en er zijn nog meer dan zeventig andere top-artiesten wel present."

Hierbij het bijgewerkte tijdschema:

Area V

11.00 - 12.30                      Sandrien
12.30 - 14.15                      Cari Lekebusch & Joel Mull
14.15 - 16.00                      Len Faki
16.00 - 17.45                      Joseph Capriati
17.45 - 19.15                      Secret Cinema & Egbert
19.15 - 21.00                      Cristian Varela
21.00 - 23.00                      Carl Cox

Area W
11.00 - 12.45                     Daniel Sanchez
12.45 – 14.30                     2000andone
14.30 – 16.45                     Ricardo Villalobos
16.45 – 17.45                     Gaiser (Live)
17.45 – 19.30                     Dubfire
19.30 – 21.15                     Marco Carola
21.15 – 23.00                     Adam Beyer

Area X
11.00 – 13.45                     Markantonio & Rino Cerrone13.45 – 14.45                     Technasia (Live)
14.45 – 16.30                     Oscar Mulero
16.30 – 18.15                     Dj Rush
18.15 – 20.00                     Dave Clarke
20.00 – 21.15                     The Advent & Industrialyzer (Live)
21.15 – 23.00                     Ben Sims

Area Y
11.00 - 12.45                      Jeff Rushin
12.45 - 14.15                      Tim Wolff
14.15 - 16.00                      Gary Beck
16.00 - 18.00                      Jeff Mills
18.00 - 19.00                      Planetary Assault Systems (Live)
19.00 - 21.00                      Speedy J
21.00 - 23.00                      Chris Liebing

Area Z
11.00 - 13.00                      Mr Jones
13.00 - 14.45                      Paula Cazenave
14.45 - 16.45                      Dj Murphy & A.Professor
16.45 - 17.45                      Miss Djax (Live) Patrick Dsp (Live)
17.45 - 19.15                      Fatima Hajji
19.15 - 20.15                      Marco Remus (Live)
20.15 - 21.30                      Frank Kvitta & Mario Ranieri (Live)
21.30 - 23.00                      Pet Duo

Area A
11.00 – 12.30                     San Proper
12.30 – 14.45                     Robag Wruhme
14.45 – 15.45                     Stimming (Live)
15.45 – 17.45                     David August
17.45 – 19.45                     Karotte
19.45 – 22.45                     Laurent Garnier Presents L.B.S. (Live)

Area B

11.00 - 12.30                      Prunk
12.30 - 14.15                      Ida Engberg
14.15 - 15.00                      Martin Buttrich (Live)
15.00 - 16.00                      Fritz Kalkbrenner (Live)
16.00 - 17.45                      John Digweed
17.45 - 19.30                      Matthias Tanzmann & Davide Squillace}
19.30 - 21.15                      Pan-Pot
21.15 - 23.00                      Joris Voorn

Area C

12.00 – 14.00                     Nicole Rosie
14.00 – 15.30                     Makam
15.30 – 17.30                     Carlo Lio
17.30 – 19.30                     Nicole Moudaber
19.30 – 20.30                     Donato Dozzy Live
20.30 – 22.15                     Marcel Fengler

23-03: Tijdtabel vier area's bekend

Kijk ook hier.

Area V
11.00 - 12.30        Sandrien
12.30 - 14.15        Cari Lekebusch & Joel Mull
14.15 - 16.00        Len Faki
16.00 - 17.45        Joseph Capriati
17.45 - 19.15        Secret Cinema & Egbert
19.15 - 21.00        Cristian Varela
21.00 - 23.00        Carl Cox

Area Y
11.00 - 12.15        Jeff Rushin
12.15 - 14.10        Gary Beck
14.00 - 16.00        Jeff Mills
16.00 - 17.00        Planetary Assault Systems (Live)
17.00 - 19.00        Ben Klock & Marcel Dettmann
19.00 - 21.00        Speedy J
21.00 - 23.00        Chris Liebing

Area Z
11.00 - 13.00        Mr Jones
13.00 - 14.45        Paula Cazenave
14.45 - 16.45        Dj Murphy & A.Professor
16.45 - 17.45        Miss Djax (Live) Patrick Dsp (Live)
17.45 - 19.15        Fatima Hajji
19.15 - 20.15        Marco Remus (Live)
20.15 - 21.30        Frank Kvitta & Mario Ranieri (Live)
21.30 - 23.00        Pet Duo

Area B
11.00 - 12.30        Prunk
12.30 - 14.15        Ida Engberg
14.15 - 15.00        Martin Buttrich (Live)
15.00 - 16.00        Fritz Kalkbrenner (Live)
16.00 - 17.45        John Digweed
17.45 - 19.30        Matthias Tanzmann & Davide Squillace
19.30 - 21.15        Pan-Pot
21.15 - 23.00        Joris Voorn

25-02: De volledige line-up

Area V (open air)
Carl Cox
Cari Lekebusch & Joel Mull
Cristian Varela
Egbert & Secret Cinema
Joseph Capriati
Len Faki
Sandrien

Area W (open air)

2000andone
Adam Beyer
Daniel Sanchez
Dubfire
Gaiser LIVE
Marco Carola
Ricardo Villalobos

Area X
Ben Sims
Dave Clarke
DJ Rush
Markantonio & Rino Cerrone
Oscar Mulero
Technasia LIVE
The Advent & Industrialyzer LIVE

Area Y
Ben Klock & Marcel Dettmann
Gary Beck
Chris Liebing
Jeff Mills
Jeff Rushin
Planetary Assault Systems LIVE
Speedy J

Area Z
A.Professor & DJ Murphy
Fatima Hajji
Frank Kvitta & Mario Ranieri LIVE
Marco Remus LIVE
Miss Djax LIVE
Mr Jones
Patrick
DSP
LIVE
Paula
Cazenave
Pet Duo

Area A
David August
Karotte
Laurent Garnier presents L.B.S. LIVE
Robag Wruhme
San Proper
Stimming LIVE

Area B (open air)
Davide Squillace & Mathias Tanzmann
Fritz Kalkbrenner LIVE
Ida Engberg
John Digweed
Joris Voorn
Martin Buttrich LIVE
Pan-Pot
Prunk

Area C (open air)
Carlo Lio
Donatto Dozzy LIVE
Marcel Fengler
Makam
Nicole Moudaber
Nicole Rosie
Tim Wolff

Awakenings Festival 2012
Zaterdag 30 juni van 11-23u
Spaarnwoude (deelplan Houtrak), Halfweg
Kaarten: 52,50 euro
Voorverkoop via
www.awakeningsfestival.nl

nu op 3voor12