Het spoorboekje van 3VOOR12LIVE Het spoorboekje van 3VOOR12LIVE

Wat, waar, wanneer?

Het spoorboekje van 3VOOR12LIVE

Wat, waar, wanneer?

Nog ruim een uur en dan gaat het grote circus van start. Maar wat komt nu wanneer en waar vandaan? Bekijk het in het spoorboekje van 3VOOR12LIVE.

Wat, waar, wanneer?

Nog ruim een uur en dan gaat het grote circus van start. Maar wat komt nu wanneer en waar vandaan? Bekijk het in het spoorboekje van 3VOOR12LIVE.

Hilversum:
21.00: Leader
21.01: Presentatie (kort)
21.02: Bluegrass Boogieman Revue (Utrecht, Tivoli)
21.06: af/aankondiging
21.09: at the close of everyday (Friesland, Poppodium Romein Leeuwarden)
21.13: Gesprek in het land: Drechtsteden/Gertjan van Zon
21.16: Death Letters (Drechtsteden Popcentrale Dodrecht)
21.20: Studiogesprek: Erwin Blom
21.26: Kings Of the Day (Limburg)
21.30: af/aankondiging
21.32: Hospital Bombers (Amsterdam opnames door de stad)
21.37: af/aankondiging
21.40: Frans & Guus vd Steen (Kernkoppen) (Den Haag, Het Paard van Troje)
21.44: Studiogesprek: Erik van Eerdenburg
21.50: Hit Me TV (Groningen, Vera)
21.54: af/aankondiging
21.56: Exploding Shetland Ponies (Breda, )      
22.00: Leader
22.01: Presentatie
22.02: Fuck The Writer (Rotterdam, Waterfront)
22.06: Gesprek in het land Utrecht
22.09: Loney Dear (Utrecht)
22.13: af/aankondiging
22.15: Van Katoen (Flevoland)
22.19: af/aankondiging
22.21: Eindhoven
22.25: Studiogesprek: blogger/3VOOR12 gebruiker/ lokaal medewerkster Jorinde Reijnierse
22.31: Agua de Anique (Arnhem/Nijmegen)
22.35: af/aankondiging
22.36: The Electric Jets (Noord Holland)
22.40: Gesprek in het land Limburg
22.43: Sat2D (Limburg)
22.47: af/aankondiging
22.49: Gem (Groningen)
22.53: af/aankondiging
22.56: Woost (Tilburg)         
23.00: Leader
23.01: Presentatie
23.02: Jean Parlette (Friesland De Romein)
23.06: af/aankondiging
23.08: Radio Blackout (Den Bosch; W2)
23.12: Gesprek in het land: Overijssel/Iris Offringa
23.15: Blaxtar (Overijssel)23.19: aan/afkondiging
23.21: San Andreas (Drechtsteden)
23.25: Studiogesprek: Charles Frail  (+nummer)
23.34: De Staat (Arnhem/Nijmegen)
23.38: af/aankondiging
23.40: Ivar Keuren (Johnnie Stalker) (Den Haag)
23.44: af/aankondiging
23.46: M-Jo (Amsterdam)
23.50: Gesprek in het land: Rotterdam/Job den Dulk
23.53: Riplets (Rotterdam)
23.57: afkondiging
 
Amsterdam:
21:00: Scram C Baby
21:08: Arthur Adam
21:15: Eva Braun
21:23: Manu
21:30: Hospital Bombers
21:38: Leine
21:45: Appa
21:53: Starring Lisa
22:00: Voicst
22:15: Amarins
22:23: Hit Me TV
22:30: Bettie Serveert
22:46: Habiba
22:54: Gram
23:04: Matik
23:10: The Pedro Delgados
22:18: Escalatie Team
23:23: Alamo Race Track
23:35: Rick Treffers
23:42: M-Jo
23:50: Ghost Trucker


Arnhem:
21:00: OKIESON
21:18: Sessie blok 1
21:27: intro With Ice
21:30: WITH ICE
22:00: Jan's Interview
22:05: Item Okieson
22:08: ST ELECTRO
22:20: Jan Interview 2 ST Wim
22:27: Item Agua
22:30: AGUA LIVE
23:00: Archiefblok
23:12: Item De Staat     
23:15: Presentatie
23:16: DE STAAT LIVE
23:45: Credits
23:46: Archiefblok


Breda:
21:00: Flip
21:17: Lawaii
21:32: Merel Simons
21:47: Exploding Shetland Ponies
22:03: Somewhere Man
22:17: Gravy
22:36: Mad Monkeys
22:56: Omi
23:08: Tank 86
23:28: Otis


Den Bosch:
21:00: All Points North
21:45: Operation Sand
22:20: Rise A Thousand
23:00: Radio Blackout


Den Haag:
21:00: Suzanne IJpma (Pitch Blond)
21:10: Janneke Nijhuijs (The Deaf)
21:15: Camiel Meiresonne  (All Missing Pieces)
21:25: Stefan Oosthof  (Hasselhoff)
21:30: Bram Wesdorp (So What)
21:40: Frank en Guus van der Steen (Kern Koppen)
21:55: Vince van Reeken (Juice)
22:00: Johan ter Schegget  (Suburbs)
22:25: Presentatie 'Pop Over Zee'
22:35: Documentaire 'Den Haag Popstad'
22:50: Seb van de Berg (Seven)
23:00: Mellow-C en XLR (Bagga Bownz)
23:05: Julie Scott (Can_of_be)
23:15: Dinaira Scheffers (ReBelle)
23:25: Ivar Keuren (Johnnie Stalker)
23:45: Meike Hurts (Kus)
23:55: Lode Simons


Drechtsteden:
21:00: The Death Letters
21:45: BlueFish
22:30: Risskant
23:15: San Andreas


Eindhoven:
21:00: FOAM
21:15: Beukorkest
21:46: Woody & Paul
22:15: Gebroeders Drab
22:18: Sweetass
22:36: Sugarettes
23:01: Hasgold
23:21: Repomen


Flevoland:
21:00: The Freaking Hotdox
21:06: Ghandi's Revenge
21:15: Wallnoize
21:28: VanKatoen
21:37: Snake In The Mailbox
21:49: Young & Desperate
22:02: DRT
22:11: VanKatoen
22:24: Supermannen
22:30: The Freaking Hotdox
22:36: Ghandi's Revenge
22:45: Wallnoize
22:58: VanKatoen
23:07: Snake In The Mailbox
 23:29: Young & Desperate
 23:32: DRT
23:41: VanKatoen
23:54: Supermannen


Friesland:
20:45: at the close of everyday
21:30: Spotrockers
22:00: The Sugarettes
22:45: Jean Parlette
23:15: Creature W.T. Atom Brain


Groningen:
21:30: Hit Me TV
22:45: GEM


Limburg:
21:00: Kings of the Day
22:00: SAT2D
23.00: Funckarma


Noord-Holland:
21:00: T.IF.T
21:04: Cloudmachine
21:07: The Electric Jets
21:12: iLEUM
21:16: Heist
21:22: T.IF.T
21:25: Cloudmachine
21:29: The Electric Jets
21:33: iLEUM
21:39: Heist
21:44: T.IF.T
21:48: Cloudmachine
21:52: The Electric Jets
21:57: iLEUM
22:01: Heist
22:06: T.IF.T
22:10: Cloudmachine
22:14: The Electric Jets
22:18: iLEUM
22:23: Heist
22:29: T.IF.T
22:33:  Cloudmachine
22:36: The Electric Jets
22:41: iLEUM
22:45: Heist
22:51: T.IF.T
22:54: Cloudmachine
22:58: The Electric Jets
23:02: iLEUM
23:08: Heist
23:13: T.IF.T
23:17: Cloudmachine
23:21: The Electric Jets
23:26: iLEUM
23:30: Heist
23:35: T.IF.T
23:39: Cloudmachine
23:43: The Electric Jets
23:47: iLEUM
23:08: Heist
23:17: T.IF.T
23:17: Cloudmachine
23:21: The Electric Jets
23:26: iLEUM
23:30: Heist
23:35: T.IF.T
23:39: Cloudmachine
23:43: The Electric Jets
23:47: iLEUM
23:52: Heist


Overijssel:
21:00: Nou En
21:45: Rosa Sky
22:10: The Horse Company
22:55: Rosa Sky
23:15: Blaxtar


Rotterdam:
20.55: Riske de Rat
21.20: Harry Merry & The Must
21.45: Fuck The Writer
22.10: Mark Lotterman
22.35: Sir Ian
23.00: De Dood
23.25: Malorix
23.50: The Riplets


Tilburg:
21:00: Gitta
21:50: The New Hip
22:50: Woost
23:50: The Go Go Prophecy


Utrecht:
21.00: Bluegrass Boogie Men revue
21.48: Reportage
21.51: Clip               
22.00: Loney, Dear               
22.15: Interview
22.20: Loney, Dear
22.45: Reportage
22.48: live Loney Dear              
23.18: Utrecht Onder Invloed
23.23: Interview
23.28: GEM (april 2008) 
23.33: Interview
23.38: Badkamersessie               
23.43: Reportage
23.48: Interview               
23.53: De Stad Van:Sjam               
23.57: presentatie afkondiging 

nu op 3voor12