Eerste editie Flycatcher Rockfestival gaat niet door
De bierbrouwers van Stanislaus verkochten niet genoeg tickets
Het feest gaat helaas niet door. De bierbrouwers van Stanislaus Brewskovitch hadden grootse plannen: een tweedaags rockfestival op het Hulsbeek. Slechts een maand van te voren trekt de organisatie de stekker uit het festival.
Midden in zomervakantie
De grenzen laten verdwijnen. Dat is wat de organisatoren van Stanislaus wilden met zowel Duitse als Nederlandse acts op de line-up. Maar de kaartverkoop vlotte niet voor dit grensoverstijgende festival, ondanks de promotie via KinkFm en grote namen zoals De Staat, Danko Jones en de Duitse band Donots.
Dat kwam mede doordat de promotie laat op gang kwam voor het festival. Pas eind mei werden de eerste namen bekendgemaakt. Dat blijkt ook uit de onlinereacties. Het festival viel midden in de bouwvak en schoolvakantie en veel mensen hadden in het weekend van 4/5 augustus al wat gepland, van vakanties tot andere festivals. Of het festival ooit terugkeert is de vraag.
Stilzitten doet Stanislaus niet. De bierbrouwers organiseren mede een bierplein tijdens de Proef Eet en openen deze zomer een tijdelijke locatie in het Van Heek Park in Enschede.