3voor12 Leiden

⚪ = ∞

‘Circle’ van Lasso Deluxe

Als Rob van Berlo speelde Lasso Deluxe een paar keer als begeleidend muzikant in de grote zaal van Paradiso. Lasso Deluxe, muzikant/producer, bracht twee albums en een EP uit, de laatste in 2020. Nu is hij terug met ‘Circle’: een synthpop-single met zang, percussie en in de instrumentale tussenstukken een viool.

Lasso houdt ons voor: als we een herhaling van gebeurtenissen zien, leren we dan van de geschiedenis, zoals onze eigen fouten? Het motto: blijf met twee benen op de grond staan en houd vast aan je geliefde. (Het symbool voor het huwelijk is met reden een oneindige cirkel: een ring). “Dat is misschien wel het beste dat je kunt doen in turbulente tijden”, schrijft hij in een toelichting.

In de clip, gemaakt door performance artist Danielle Davidson, zien we vooral de vorming van uitlopende cirkels van inkt op nat papier.

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12