steun 3voor12

Awakenings pakt nog grootser uit op ADE 2019

Technogigant pakt er voor het gemak de Elementenstraat bij

Awakenings schudt op deze maandag zomaar even 85 namen uit de mouw voor de volgende editie van Amsterdam Dance Event. De technogigant host traditioneel vier nachten (en een dag) in de Gashouder op het Westergasterrein, maar neemt dit jaar ook zijn intrek in Warehouse Elementenstraat. Daar host het avonden (niet onder de naam Awakenings overigens) rond o.a. Ricardo Villalobos, Maceo Plex en Amelie Lens.

De complete line-up:

Awakenings x Charlotte de Witte presents KNTXT
Date & time: Wednesday October 16th, 10 PM - Thursday October 17th, 8 AM
Line up: Amotik, Charlotte de Witte, Chris Liebing, Dax J, Matrixxman, Monoloc, SHDW & Obscure Shape 
Venue: Gashouder

Boris Brejcha x FCKNG SERIOUS
Date & time: Wednesday October 16th, 10 PM - Thursday October 17th, 6 AM
Line up: Ann Clue, Boris Brejcha, Deniz Bul, Theydream 
Venue: Warehouse Elementenstraat

Awakenings x .... TBA
Date: Thursday October 17th, 10 PM - Friday October 18th, 8 AM
Venue: Gashouder

Carl Cox x Awesome Soundwave
Date & time: Thursday October 17th, 10 PM - Friday October 18th, 7 AM
Line up: Acid Mondays, Alex Kennon, Carl Cox, Chelina Manuhutu, Christopher Coe, Francisco Allendes, Hannes Bieger, Julien Chaptal, Mat Playford, Quazar, Reinier Zonneveld, Saytek
Venue: Warehouse Elementenstraat

Awakenings x Afterlife
Date & time: Friday October 18th, 8 PM - Saturday October 19th, 8AM
Line up: Fideles, Mathame, Mind Against, Recondite, Rødhåd, Stephan Bodzin, Tale Of Us
Venue: Gashoude

Ricardo Villalobos x FRRC x VBX
Date & time: Friday October 18th
Line up: Anthony Rother, Ben UFO, Brame & Hamo, I-F, Joy Orbison, Legowelt, Maceo Plex, Mars Levi, Robert Hood, The Hacker, Young Marco 
Venue: Warehouse Elementenstraat

Maceo Plex x Lone Romantic
Date & time: Saturday October 19th, 10 PM - Saturday October 19th
Line up: Craig Richards, Edward, Ferro, Francesco Del Garda, Reiss, Ricardo Villalobos, Raresh, Sonja Monear, Steve Rachmad, Voigtmann  
Venue: Warehouse Elementenstraat

Awakenings x Joris Voorn & friends (by Day)
Date & time: Saturday October 19th, 12 PM - 10 PM
Line up: Agoria, Âme, Boris Brejcha, Joris Voorn, Patrice Bäumel
Venue: Gashouder

Exhale with Amelie Lens
Date & time: Saturday October 19th, 11 PM - Sunday October 20th, 8 PM
Line up: 999999999, Abstract Division, Airod, Amelie Lens, Deep Dimension, Farrago, FJAAK, Keith Carnal, Kobosil, Milo Spykers, Nastia, Nur Jaber, Rebekah, Regal, Setaoc Mass, SNTS, Under Black Helmet, Volvox  
Venue: Warehouse Elementenstraat

Awakenings x Joseph Capriati invites
Date & time: Saturday October 19th, 11 PM - Sunday October 20th, 8 AM
Line up: Anna, Carl Cox, Gianni Callipari, Luigi Madonna
Venue: Gashouder

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12
#nieuws
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12 Landelijk