Song18: Volgens Empress Of maakte Ariana Grande het beste nummer van 2018

Indiepop-zangeres belt met Eva over haar eigen genomineerde hit

De stembussen van de Song van het Jaar zijn nog steeds open! Om je wat meer stemadvies te geven, bellen we tot en met de bekendmaking op het festival in TivoliVredenburg in 3voor12 Radio met artiesten die genomineerd zijn. Uit binnen- én buitenland. Zo belde Eva dinsdag met Empress Of, die genomineerd is voor haar 'When I'm With Him'. 

'Catharsis', noemt Empress Of het schrijven van haar genomineerde nummer. 'Ik nam de situatie dat ik niet meer verliefd was op iemand, en probeerde het te vieren. Elke keer op het podium denk ik nu, ik ben er overheen. Op naar de volgende.' Haar eigen Song van het Jaar sluit daar perfect op aan: 'Thank You, Next' van Ariana Grande gaat over praktisch het zelfde. Luister het hele interview nu terug. 

Breng hier je stem uit op de Song van het Jaar 2018, en kom of luister naar de live uitreiking op 7 december in TivoliVredenburg! 

 

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12