3voor12 Gelderland

Zeven Gelderse artiesten ondersteund door Music Support Gelderland

Toekenningen vierde ronde

Met de financiële regeling Music Support Gelderland van Poppunt Gelderland en het Cultuurfonds Gelderland kunnen muzikanten investeren in hun muzikale carrière. Acts kunnen maximaal €1000 aanvragen.

Een commissie van professionals uit het muziekveld heeft voor de nieuwe ronde de ingestuurde plannen bekeken en zeven Gelderse artiesten geselecteerd. De eerstvolgende ronde sluit op 11 oktober.

Toekenningen vierde ronde
De Nijmeegse doommetalband Leechfeast gebruikt de regeling om hun aankomende release kwalitatief naar een hoger plan te tillen. Daarvoor gaan ze de samenwerking aan met internationale specialisten in hun niche.

De Doetinchemse zangeres Emma Luca maakt moderne catchy discopop. Emma werkt aan een nieuwe ep en bijbehorende liveshow waarin ze haar opgedane ervaringen optimaal kan laten zien.

Het indierock en americana duo The Stone Souls is afkomstig uit Oud-Zevenaar. Na hun debuutalbum in 2020 verscheen hun nieuwste plaat in juni van dit jaar. De band begint binnenkort met het derde album, het slot van een drieluik en de opstap naar meer mogelijkheden om de fanbase en livereputatie van de band in de Benelux uit te bouwen.

Bumble B. Boy's stijl is een mix van rare punk, energieke solo-live-optredens, ritmische punkbeats en grillige popmelodieën. Hij doet in 2022 mee aan de Popronde, won de Roos van Nijmegen 2022 en stond dit jaar op het Valkhof Festival. Om zijn nieuwe publiek verder kennis met hem te laten maken, werkt hij aan een muzikale multimedia-kindershow.

Jade Doe (muzikant en producer Jade Langenberg) studeert aan ArtEZ Jazz & Pop in Arnhem. Om haar alternatieve indie/r&b sound te verdiepen en haar livemogelijkheden te vergroten werkt ze aan een videoclip bij haar aankomende single ‘Bad Connection’.

De Arnhemse rapper/hiphopper Sidney Shane investeert naast zijn eigen carrière ook graag in de lokale scene. Zijn nieuwe album wordt een pleidooi voor de nieuwsgierigheid. Om deze boodschap te verspreiden werkt hij aan featurings met bekende namen, organiseert hij een expositie met artwork bij de nummers en bundelt hij alle lyrics in een boek.

De indie & alternative band Hey Team uit Nijmegen deed in 2020 en 2021 mee aan de Popronde. Dit voorjaar dook de band de studio in voor nieuw werk waarvan de singles eind dit jaar uitkomen. De band investeert gericht in een professionele Europabrede promotiecampagne met een focus op het Duitssprekende deel, om hun speelkansen in dit gebied te vergroten.

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12