Baldrick Brothers spelen buiten in de regen bij Lima Beach
Fotoverslag
De Bevelandse band Baldrick Brothers presenteerde eind oktober vorig jaar hun nieuwe plaat 'Crimson Red' in een uitverkocht podium 't Beest. Destijds mochten er maximaal 66 stoelen worden gevuld. Op naar de herkansing en wel op zondagmiddag in samenwerking met LIMA Beach, het stadstrandje even verderop aan de Houtkade. Zo kan podium 't Beest in de zomermaanden ook buiten-activiteiten organiseren.
Helaas valt het weer deze zondagmiddag tegen. Fikse regenbuien komen over Goes, maar de band en publiek zitten droog onder een grote luifel.
De band speelt nummers van hun laatste langspeler en weten het publiek te enthousiastmeren met nog meer vuige liedjes en speelplezier. Baldrick Brothers spelen twee sets met classics van mr Cash tot eigen werk. Tof!
Het slechte weer heeft inmiddels plaats gemaakt voor een waterig zonnetje.
Op 1 augustus is het de beurt aan AAD.