• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • zeeland
    • home
    • Stories
    • Festivaldossiers
    • Concertagenda
    • FAQ
  • 3voor12 zeeland

    3voor12 Zeeland RSS-feed
Zoek

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. zeeland
  3. artikelen
  4. overzicht
  5. 2014

  • Vijf jaar 3voor12 in Zeeland en Bergen op Zoom

    Kom ook naar ons verjaardagsfeestje in De Spot
    1 augustus 2014

    3voor12 Zeeland​/​Bergen op Zoom bestaat vijf jaar en dat gaan we vieren met een verjaardagsfestival op zaterdag 20 september in De Spot Middelburg. The Afterveins, The Shore Cries Attic en Bäsn treden er in ieder geval op, maar meer namen volgen nog. Ons feestje begint om 21.00 uur en de entree is vijf euro.

  • WeitjeRock staat!

    Festival in IJzendijke veelzijdiger dan vorige editie
    31 juli 2014

    IJzendijke maakt zich zaterdag 26 juli 2014 op voor de tweede editie van WeitjeRock 2.0, om het zo maar even te noemen. Het festival trekt dit jaar dankzij de prima line-up meer bezoekers dan voorgaande jaren. Ook nieuw is een groter assortiment cocktails en een iets aangepaste festivalopstelling.

  • WeitjeRock 2014 in beeld

    Fotoverslag
    31 juli 2014

    3voor12zeeland was afgelopen zaterdag, 26 juli, op Weitjerock in IJzendijke. Dat leverde een stroom machtige foto's. Beleef Weitjerock in beeld.

  • Splendid laat Domburg dansen

    Going Dutch warmt het publiek nog een beetje extra op
    21 juli 2014

    Zomerse temperaturen, zacht zeebriesje en twee bands zorgen voor een avond die de bezoekers aan de tweede editie van Rise Up niet snel zullen vergeten. De Haagse band Splendid is vanavond de hoofdact en laat de zomerse klanken door Domburg heen galmen.

  • Pastorale: Dag 2

    Bewolking op de tweede dag van Pastorale
    19 juli 2014

    Als we richting Nisse vertrekken, lijkt het weer niet helemaal mee te zitten. Wanneer we aankomen, lijken meer mensen hier aan te hebben gedacht, want echt druk is het niet. De dag begint in het circkelpodium met Sommerhus, bestaande uit zangeres​/​gitariste Vera Jessen en zanger​/​bassist Peter Jessen. De muziek, die akoestisch het best tot zijn recht komt, wordt toch versterkt op het kleine podium voor een handjevol mensen. De mooi in elkaar vloeiende stemmen van beide leden en het zachte, zomerse spel is gebaseerd en tot stand gekomen in een zomerhuis in Duitsland, vandaar de naam.

  • Eerste dag van Pastorale Nisse

    Heilige grond voor Classic!Fever, Lowland Paddies en Gerard van Maasakkers
    17 juli 2014

    De Pastorale in Nisse lijkt wel het festival waar bijna niemand in Zeeland ooit van gehoord heeft. Toch is dit festival inmiddels klaar voor zijn negentiende editie. En voor de eerste in zijn bestaansgeschiedenis is er dit jaar vooral jong talent geprogrammeerd.

  • Geen sterallures op Festival Onderstroom

    Vier dagen lang nationale en internationale bands in Vlissingen
    16 juli 2014

    Festival Onderstroom (dat plaatsvond van 10 t​/​m 13 juli) in Vlissingen is vooral bekend om theatrale voorstellingen en humoristische acts. Toch hebben ze ieder jaar ook een muziekprogramma en die van dit jaar was ijzersterk. Grote namen waren er niet, maar wel een aantal (inter-)nationale acts die niet onderdoen voor gevestigde bands. Voordeel? Vier dagen lang lekkere muziek zonder sterallures. Met als afsluiter de Bandstafette.

3voor12 zeeland

    • Home
    • Stories
    • Festivaldossiers
    • FAQ
    • Vacatures

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 zeeland

Ga naar de voorpagina →