Charlie beet het spits af. Deze band bestaat uit gitarist/zanger songwriter Edwin Stolwijk en zangeres/drumster Ilse Trouwborst die sinds 2019 samenspelen en proberen te klinken als een complete band. Ze spelen voornamelijk eigen werk maar ook covers van o.a. Jimi Hendrix. Uiteraard brachten ze ook het nummer Gold Digger ten gehoren waarmee ze in 2022 bij Holland’s Got Talent optraden en waarmee ze 1,5 miljoen kijkers bereikten. Ook speelden ze hun eerste uitgebrachte nummer Deep Water.
Op vrijdag 23 mei stond Podium DeFlux in Zaandam weer in het teken van Bandbreedte. Dit keer waren het duo's en stond het in het teken van de power die de tweetallen lieten zien met optredens van Charlie, Aura, Lorena + The Tide en DEACY/REBIRTH.
Charlie
Holland's Got Talent
Aura
Gevoelig nummer over dementie
Het americanaduo Aura trad als tweede duo op. Aura bestaat uit Jindra Hilhorst (percussie, mandoline en zang) en Auke Broertjes (gitaar, banjo en zang). Ze speelden een aantal covers maar ook een aantal nummers uit eigen koker, waaronder het gevoelige nummer Jane Doe Eyes (over dementie).
Lorena + The Tide
Unplugged
Lorena + the Tide unplugged trad als derde op. De zangeres Lorena Visintainer trad op met basgitarist Jeroen Meijer. In een huiskamer setting kwamen melodieus klinkende nummers als Games en Quicksand langs. Ook zongen Lorena en Jindra (zie foto rechts) samen een duet, het mooie Retaliate. Lorena + the Tide bestaat uit vier personen maar zij treden in verschillende settings op.
Wouter Swijgman (DECAY/REBIRTH)
Danny Tol (DECAY/REBIRTH)
DECAY/REBIRTH
Alternatieve rock met elektronische invloeden
En last but not least trad op DECAY/REBIRTH met heerlijke alternatieve rock, gebracht door Danny Tol (vocals, gitaar, bas en synth) en Wouter Swijgman (drums, backing tracks). De heren zette met z’n tweeën een muur van geluid neer met opzwepende, energieke, technorock achtingen nummers, mede dankzij de zelf geproduceerde samples die naadloos aansluiten in de nummers. Zij mengen alternatieve rock met elektronische invloeden en creëren daarmee een energieke maar ook mysterieuze, beetje avant-gardistische sfeer.