3voor12 Gelderland
Nieuwe release: nobuka - Reiko
Multi-media experiment bevat meerdere onderdelen
Nijmegenaar nobuka komt met zijn multi-media experiment Reiko dat bestaat uit een album, een boekje met extra artwork, een website met een gedicht en een Augmented Reality toepassing met een plattegrond van Reiko (te zien op www.roadtoreiko.com).
Het centrale idee behelst 2 verhaallijnen: Reiko als stad, en Reiko als meisje. De beelden laten meer de stad zien en het gedicht op de website vertolkt meer het verhaal van het meisje. In beide verhaallijnen staan gevoelens van naderend onheil, angst en onzekerheid centraal.
Aan het album hebben Rutger Zuydervelt (Machinefabriek) en Michel Banabila meegewerkt, op de track 'The love' doet Marina Tadic mee op zang. De 3D models en de AR zijn gemaakt door Geert Jan van den Top.
#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12