Blokkenschema festival Mañana Mañana bekend
Van 9 tot en met 12 juni 2022 rondom Kasteel Oolde in Laren (GLD)
Festival Mañana Mañana - dat de afgelopen twee jaar afgelast werd wegens de coronamaatregelen - is dit jaar van 9 t/m 12 juni 2022 bij de nieuwe locatie Kasteel Oolde in Laren (Gelderland). Het blokkenschema is acts die optreden is nu bekend. Op het festival staan ook dit jaar weer acts uit de regio zoals The Garnals, Hilltop Howlers, Cloudsurfers, Marise, Four Eyed Faces, Yara Beeks en Komodo.
Eerder werd al bekend dat het festival in samenwerking met platform Poppunt Gelderland Gelderse artiesten een podium gaat bieden. Op zaterdag 11 juni speelt neoklassieke pianist BARTH. een intieme set. In december tekende hij een contract getekend bij het label ADA Music van Warner. Via dat label gaat hij meerdere songs uitbrengen. Hij doet dit jaar ook mee aan de Popronde. Op 9 september 2022 presenteert BARTH. zijn album in Cultura in Ede.
Mañana Mañana wordt georganiseerd door Alles Komt Goed BV (van onder meer de Zwarte Cross). Het festival bestaat sinds 2013 en vrijwel elk genre is aanwezig: van surf, comedy, punk, Mongoolse keelzang, blues, acrobatiek, singer-songwriter, poëzie tot latin.