Dinsdag 3 november was het precies 25 jaar geleden dat De Grote Broek werd gekraakt. Dit werd gevierd van 3 tot en met 8 november met diverse activiteiten waaronder een optreden van Hadewych en Drekka, en een Knalfuif in De Onderbroek. Bekijk hier de beelden van de optredens van The Sausage Party, La Terre Tremble en Hellfurrycockpenis!

De zanger van The Sausage Party komt begeleid door muziek van Barry White op in een gimpsuit en weet daarmee meteen de aandacht te trekken.

De band uit Nijmegen/Maasbree weet die aandacht ook muzikaal vast te houden en opent de ‘Knalfuif’ met sexy speedrock waarop het goed hoofdknikken is.

“We are not a sexist band, we are a sexual band!”, verklaart de in (nep)bont gehulde zanger.

Het was lekker druk in De Onderbroek.

Het Franse La Terre Tremble bestaat uit slechts 3 muzikanten die allen minimaal zoveel instrumenten bespelen.

De muziek is nu eens ingetogen en folky, dan weer stevig en ritmisch (post)rockend.

De combinatie van gitaren, drums en elektronica klinkt als een klokje en brengt menig bezoeker in hoger sferen.

Hellfurycockpenis tapt uit een minder subtiel vaatje. Het thema van deze show is ‘black metal camping’.

Frontman Mikhel trekt naast een blik perziken ook blikken kinderliedjes, gabber en breakcore open en maakt daarmee een even onwaarschijnlijke als onweerstaanbare mix.

Het publiek vraagt meermaals om een toegift door “Hell! Fury! Cock! Penis!” te scanderen. De Hagenezen spelen uiteindelijk de langste set uit hun geschiedenis.