3voor12 Friesland

3VOOR12/Friesland gaat door met nieuwe hoofdredactie

Lutske Visser en Jesse de Jong nieuwe gezichten 3VOOR12/Friesland

Per september 2023 staan Lutske Visser en Jesse de Jong aan het roer van 3VOOR12/Friesland als hoofd- en eindredacteuren. Zij pakken samen het muzikale platform over de Friese muziek industrie op en zullen jullie met resencies, updates en overzichten op de hoogte brengen van wat er allemaal gaande is. Marije Heida stopt na bijna 10 jaar met 3VOOR12/Friesland waarvan het grootste gedeelte als eind- en hoofdredacteur. Murel Fijnvandraat legt na drie jaar als redacteur en drie jaar als hoofdredacteur ook de werkzaamheden neer. Toch zullen Heida en Fijnvandraat echt wel blijven rondlopen op de culturele feestjes en festivals maar dragen ze nu met veel liefde het platform over.

Lutske: "Ik ben Lutske Visser, een diep-Fries woonachtig in Groningen. In de weekenden maak ik als saxofonist in de coverband Papa di Grazzi vele feesttenten onveilig, doordeweeks werk ik in een museum in Drenthe. Ik heb er ontzettend veel zin in om samen met Jesse het hoofdredacteur-schap van 3VOOR12/Friesland over te nemen!"

Jesse: "Ik ben Jesse de Jong, ben 21 jaar en woon in Workum. Ik ben werkzaam bij omroep Sudwest waar ik sinds 2019 mijn eigen radioprogramma Jesse FM presenteer. Sinds vorig jaar schrijf ik artikelen voor 3VOOR12/Friesland. In mijn vrije tijd vind ik het ook leuk om gitaar te spelen. Zolang ik maar met muziek bezig kan zijn. Daarom heb ik ook heel veel zin om samen met Lutske de hoofdredactie op me te nemen!"

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12