Album release Son Mieux gaat door
In aangepaste vorm via een livestream
De album release van Son Mieux gaat gewoon door! Vanuit Tivoli Vredenburg zal er een heuse livestream worden opgezet. Natuurlijk hadden we bij de redactie graag gewild dat dit in PAARD had plaatsgevonden of een andere Haagse locatie (Kurhaus?). Een domper voor liefhebbers van echte livemuziek, maar prachtig nieuws voor fans en muziekliefhebbers die Utrecht wat ver vinden.
Op vrijdag 3 december komt The Mustard Seed uit. Bijzonder feitje is dat je voor de livestream zelf de waarde kan bepalen. Vanaf €2.50 kan je de liveshow meemaken. Maar, mocht het je €51.50 waard zijn dan is dat ook mogelijk. Een flexibele optie voor de cultuuroptimist.
Niet zo lang geleden kwam de single 'Dancing at the Door of Heaven' uit. Eerder dit jaar spraken we met Camiel over het album, althans het eerste deel. Lees het volledige interview hier.
Meer details over de livestream vind je hier.