De zomer in het Zuiderpark krijgt vorm
Froukje met bijzondere solo-show naar openluchttheater
Voor de zesde keer worden er in het kader van Zuiderpark Live concerten georganiseerd in het openluchttheater in het Zuiderpark. Tussen eind mei en begin september kun je daar prachtige muzikale avonden beleven.
Op zondag 21 juni staat bijvoorbeeld Froukje op het podium met een bijzondere solotour. Alleen achter de piano, met gitaar en elektronische elementen laat ze zien hoe haar muziek in elkaar zit en vertelt de verhalen erachter. Zonder band krijg je de kans om haar van heel dichtbij te zien en te horen.
Ook het ‘Oh, Oh, Den Haag’ zal weerklinken in het Zuiderpark, want onze eigen Harrie Jekkers komt drie (!) avonden zijn nummers ten gehore brengen. In deze voorstelling ligt de nadruk op liedjes: niet alleen zijn eigen, maar ook liedjes van artiesten die hem inspireerden.
Naast Froukje en Harrie Jekkers zijn de Australiërs van Wolfmother en oudgedienden als 10cc, Clouseau en The Fatal Flowers toegevoegd. Eerder waren al Floor Jansen en Nederlandstalige hitmachines als Flemming, André Hazes en Diggy Dex aangekondigd.
Kijk voor meer informatie op Zuiderpark Live - Zuiderparktheater