3voor12 Leiden

De oppervlakkige frustraties van het leven confronteren

Club 3voor12 Leiden #26: HUNK

Daar gaan we weer! Donderdag 6 maart is de 26e editie van Club 3voor12 Leiden. En niet zomaar een editie, maar een editie met alleen maar talenten die klaar zijn om de hele wereld te veroveren. Deze avond veroveren Tijger Tijger, HUNK en Strangeways jullie harten.

Na een vlammend 2024 (het openen van Bevrijdingspop, NMTH-talent van de Popronde) zijn ze klaar voor nog een vetter 2025. Hoog tijd om de eerste act aan te kondigen: HUNK!

Gedreven door de vurige geest van acts zoals Gwen Stefani, Girl in Red en Wolf Alice, staat Joan de Bruyn Kops aan het hoofd van de diet grunge-popband HUNK. Hierbij ontsnapt ze aan de verstikkende eisen van haar eigen gedachten.

Zonder enige vorm van schijn confronteert HUNK de oppervlakkige frustraties van het leven, door '90s grunge te vermengen met aanstekelijke synth-pop. Hiermee tonen ze aan dat gefrustreerd raken best fijn kan zijn... Als je het goed doet.

Club 3voor12Leiden #26 is donderdag 6 maart. De deuren van de Nobel openen om 19.00u. Tickets kun je hier kopen: https://nobel.nl/agenda/club-3voor12-leiden-06-mrt-2025
β€οΈπŸ€πŸ–€

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12