3voor12 Groningen

Neil Young mogelijk deze zomer op de Drafbaan in Groningen

Geruchten circuleren over mogelijke show deze zomer

Staat Neil Young deze zomer voor een volle weide in Groningen? Dat zou zomaar kunnen aldus de website Festileaks. Forumleden van de site ontdekten data voor zijn komende 'Love Earth World Tour' in een nieuwsbrief aan fans van Young. Tussen shows in Brussel en Berlijn prijkt daar op 1 juli ook een show in het Stadspark in Groningen. 

In de evenementenkalender van de gemeente staat op 1 juli de datum gereserveerd voor het evenement Summerstage. Dit is het vervangende muziekevenement van SPOT voor Stadspark Live, dat afgelopen zomer niet door kon gaan omdat het programma niet te vullen was. Op Stadspark Live stonden ook grote artiesten zoals Sting en Lionel Richie. 

De gemeente geeft aan niet te weten of het gerucht klopt en verwijst naar de organisator SPOT. Daar wordt echter niet opgenomen.  

De tour is naast de nieuwsbrief nog niet aangekondigd op officiële mediakanalen. Maandag 24 februari komt er echter meer informatie over de komende tour van Neil Young, en weten we het zeker. Dan worden ook ticketprijzen bekendgemaakt. 

Check het bericht van Festileaks voor meer info. 

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12