• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • utrecht
    • home
    • Stories
    • CONCERT- EN FESTIVALAGENDA
    • Video
    • 3voor12 Utrecht podcast
    • Club 3voor12 Utrecht
    • OVER ONS
  • volg ons @3voor12Utrecht
    • INSTAGRAM | @3VOOR12UTRECHT
    • FACEBOOK | 3VOOR12UTRECHT
    • SPOTIFY | MUZIEK VAN UTRECHTSE ACTS
    • CONTACT MET DE REDACTIE
  • 3voor12 Utrecht Twitter
    3voor12 Utrecht Facebook
    3voor12 Utrecht Instagram
    3voor12 Utrecht Youtube
    3voor12 Utrecht Spotify
    3voor12 Utrecht Soundcloud
    3voor12 Utrecht RSS-feed
Zoek

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. utrecht
  3. 2004

  • Nu Heroes: DJ Format doet gewoon zijn ding

    Weinig spectaculaire hiphopavond in De Helling
    3 april 2004

    Wie gisteravond naar De Helling kwam voor een spectaculaire show kwam bedrogen uit. Voor wie lekker wilde dansen op de betere hiphopplaten was het een uitstekende avond. DJ Format: geen artiest, maar gewoon een goede dj.

  • King Khan laat dB's sensationeel swingen

    Los Looches rockt er campy op los tijdens 60's Bump 'n Grind-party
    3 april 2004

    Wie zei daar dat alleen Tivoli deze avond de plek was waar het gebeurt? Dat ook bij de kleinere podia leuke dingen te zien zijn, bleek gisteravond maar weer eens in de dB's-studio's. De horrorrock van Los Looches en de authentieke soul van King Khan & his Sensational Shrines zetten het oefenruimtecomplex volledig op hun kop tijdens een 60’s Bump ’n Grind aflevering.

  • Belle & Sebastian windt Vredenburg om de vinger

    Maar Schotse cultband doet verlangen naar nét dat beetje meer
    1 april 2004

    Een ware driedubbele samenwerking tussen de Utrechtse concertzalen! Tivoli boekte en Vredenburg opende de deuren, want een speciale band verdient een dito zaal. Belle & Sebastian -uit het Schotse Glasgow- speelt zijn enige Nederlandse en allerlaatste show van deze Europese tournee in Utrecht voor een stampvol amfitheater devote aanhangers. Een concert dat klinkt als een klok, maar het toch nét niet is.

  • Nu Heroes: Dansen met nieuwe en oude helden in Tivoli

    Eigentijds dancefestival Nu Heroes heeft spannende programmering
    1 april 2004

    Vanaf vanavond staat Tivoli drie dagen geheel in het teken van de tweede editie van het Nu Heroes Festival. Het boordevolle programma biedt zoveel grote namen en aanstormend talent dat het bij voorbaat al bijna niet stuk kan. Een vooruitblik op dit ambitieuze evenement met Margriet van Kraats (directeur Tivoli) en Arlette de Jong (dance promotie Tivoli).

  • pagina
  • 1
  • …
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Laad meer

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 utrecht

Ga naar de voorpagina →