• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • rotterdam
    • home
    • Stories
    • Dossiers
    • FAQ
  • 3voor12 Rotterdam RSS-feed
Zoek
© L'Asset

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. rotterdam
  3. stories
  4. overzicht
  5. drechtsteden
  6. 2010

  • De nieuwe CD van Scotch, Montana Beach

    "Deze cd tilt Scotch naar een hoger plan"
    18 februari 2010

    Als Scotch, de meest avontuurlijke band van de Drechtsteden en ver daarbuiten, je vraagt of je ze wil interviewen, zeg je geen nee. Ik niet in ieder geval. Dus zodoende zit ik hier aan mij laptop, waarnaast ik net mijn schrijfblok heb opengeslagen. Heerlijk om even die zure bierlucht vermengd met sigarettenrook van Café Het Avontuur op te snuiven.

  • The Perfect Tool in Elektra

    Niets was te ingewikkeld.
    14 februari 2010

    Niemand had verwacht dat het zo’n mooie avond zou worden in jongerencentrum Elektra, afgelopen zaterdag 23 januari. Maar de bezoekers waren euforisch na afloop van de drie bands: Noir, Strawgods en The Perfect Tool.

  • Reflex - futurizm - Jongerencultuur in beeld en muziek

    De show: zaterdag 13 februari in Bibelot
    8 februari 2010

    Meer dan tachtig jongeren uit de Drechtsteden zijn op dit moment bezig met het maken van een futuristische show die spettert van a tot z! Zaterdag 13 februari 2010 is het eindresultaat van Reflex IV Futurizm in Bibelot te zien. De show wordt ook dit jaar door studenten van het Da Vinci College gefilmd en is op dvd verkrijgbaar bij de Popcentrale.

  • Bibelot Band Boost 2010

    De "various" voorronde
    2 februari 2010

    Op zaterdag 23 januari vond in Bibelot de vierde voorronde van de Bibelot Band Boost 2009​/​2010 plaats. Het thema was dit keer "various"; vijf acts die niet binnen de genres van de overige voorrondes passen kregen zo de kans om een plek in de finale te bemachtigen. Deze opzet leverde een zeer gevarieerde - en gelukkig ook kwalitatief hoogwaardige - avond op in de Dordtse poptempel.

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 rotterdam

Ga naar de voorpagina →