Concertagenda oktober Concertagenda oktober

Wat is er te zien in Overijssel?

Concertagenda oktober

Wat is er te zien in Overijssel?

De herfst staat voor de deur, maar in de warme podia is weer genoeg te zien en te doen. 3voor12 Overijssel geeft je de concertagenda van oktober.

Woensdag 3 oktober
•    The Cyborgs - Burgerweeshuis, Deventer

Donderdag 4 oktober
•    Roosbeef - Atak, Enschede

Vrijdag 5 oktober

•    André Manuel’s Dancing Dollekamp - Metropool, Hengelo
•    Burgerpop: Birth of Joy, The Levee, Glasses & Mustaches + The Hot Shoes - Burgerweeshuis, Deventer
•    Leaves’ Eyes + Firewind - Hedon, Zwolle
•    SuperBash XXL - Atak, Enschede
•    The Tightropes + That’s What She Said - Popfrontcafe, Zwolle

Zaterdag 6 oktober
•    Deep - Hedon, Zwolle
•    Destine (support: Make It Count + Continual Drift) - Hedon, Zwolle
•    Donna Grantis - Café de Stam, Almelo
•    Gers Pardoel, De Pioniers + Jesse B - Burgerweeshuis, Deventer
•    Hitsig - Burgerweeshuis, Deventer
•    Indie Club presenteert: Jamie Faulkner - Pofrontcafe, Zwolle
•    Master, Dehuman, De Profundis + Clinically Insane - De Buze, Steenwijk
•    Striking Justice (EP release, support: To The Test, When Walls Collapse + Screw Houston, Start Screaming - Atak, Enschede)

Zondag 7 oktober
•    Jenn B Blues - Café de Stam, Almelo
•    Liedjesmakersfestival - Theater Hof 88, Almelo
•    The Toy Dolls + The Road Home - Metropool, Hengelo

Dinsdag 9 oktober

•    Ali B - Schouwburg, Deventer

Woensdag 10 oktober
•    Fabrizio Cammarata - Burgerweeshuis, Deventer
•    Mezzoforte - Metropool, Hengelo

Donderdag 11 oktober
•    Birth of Joy - Popfrontcafe, Zwolle

Vrijdag 12 oktober
•    Bashment Bangers - Atak, Enschede
•    Case Mayfield - Burgerweeshuis, Deventer
•    De Doorbraak Oost (halve finale) - Why Don’t Cha, Diepenheim
•    Racoon - Schouwburg, Deventer
•    Releaseparty FTG4 - Hedon, Zwolle
•    San Cisco - Metropool, Hengelo
•    Staff Benda Bilili - De Spiegel, Zwolle
•    The Astroids Galaxy Tour + I Kissed Charles - Metropool, Hengelo

Zaterdag 13 oktober
•    De Doorbraak Oost (halve finale) - NAXTstage, Almelo
•    Dirk Deluxe met o.a. The Flexican + Bassjackers - Burgerweeshuis, Deventer
•    Elske DeWall - Atak, Enschede
•    Fresku + Oostwaarts de Cypher + Paulo Vans - Burgerweeshuis, Deventer
•    Micro Mantis - Popfrontcafe, Zwolle
•    Milking The Goatmachine + Dictated + Cote D’Aver - ‘t Ukien, Kampen
•    Talent Night met o.a. Salisbury, Arthur Adam, Tim van Doorn - NAXTstage, Almelo
•    Will and the People - Hedon, Zwolle

Woensdag 17 oktober
•    Axel Rudi Pell + special guest Mad Max + Jaded Heart - Metropool, Hengelo
•    Pat Roberts & The Heymakers - Burgerweeshuis, Deventer
•    The Astroids Galaxy Tour (support: Color Ones) - Hedon, Zwolle

Donderdag 18 oktober
•    Indie Club presenteert: P.J. Pacifico - Popfrontcafe, Zwolle
•    Sabotage - Hedon, Zwolle

Vrijdag 19 oktober
•    De Doorbraak Oost (finale) - Atak, Enschede
•    Dez Mona - Burgerweeshuis, Deventer
•    Stairway to Hedon - De Buze, Steenwijk
•    The Levellers + Filthy Nelly - Metropool, Hengelo
•    The Tallest Man On Earth (support: Daniel Norgren) - De Spiegel, Zwolle
•    Trijntje Oosterhuis - Hedon, Zwolle
•    Wij zijn.. Phunxzionaris: o.a. Phunxz, Hubble Orkestar, Knarsetand - Café de Docter, Zwolle

Zaterdag 20 oktober
•    3FM presents: Kensington - Burgerweeshuis, Deventer
•    Allan Holdsworth - Atak, Enschede
•    Citycirkuz: Djablo, Loodzwaar + TE-DiK! - Popfrontcafe Zwolle
•    Deksels: SLAM live - Burgerweeshuis, Deventer
•    DeWolff + The Casings - Atak, Enschede
•    From Dub Till Dawn - Hedon, Zwolle
•    Indie Club presenteert: School Is Cool - Hedon, Zwolle
•    Only Seven Left + Valerius + Glasses & Mustaches - Metropool, Hengelo
•    Paceshifters + Birth Of Joy - ’t Ukien, Kampen
•    Platen-cd beurs - Burgerweeshuis, Deventer
•    The Information - Café de Singel, Zwolle
•    Y&T + Lick - Metropool, Hengelo

Zondag 21 oktober
•    Focus - Café de Stam, Almelo

Dinsdag 23 oktober
•    Hippe Gasten - Hedon, Zwolle

Woensdag 24 oktober

•    Marco Z - Burgerweeshuis, Deventer
•    Racoon - De Spiegel, Zwolle

Donderdag 25 oktober
•    Indie Club presenteert: Swelter - Hedon, Zwolle
•    Popronde - Enschede
•    Zita Swoon Group - Atak, Enschede

Vrijdag 26 oktober
•    Moke (support: Tangerine) - Burgerweeshuis, Deventer
•    Sabotage XL: Posij - Hedon, Zwolle
•    Vorm - Atak, Enschede

Zaterdag 27 oktober
•    Danny Vera + Backcorner Boogie Band - Atak, Enschede
•    Dwars - ‘t Ukien, Kampen
•    Klub Dub: Walsh, Gomes + Moonstones - Burgerweeshuis, Deventer
•    Let’s Get Lost Festival - Zwolle
•    MAD Fest (o.a. De Kik, Yori Swart) - Burgerweeshuis, Deventer
 

Ontbreekt er nog iets in deze agenda? Stuur een e-mail naar 3v12overijssel@gmail.com en wij voegen het concert toe!

nu op 3voor12