Videorelease van WETT
Om jezelf in te verliezen
WETT maakt muziek, maar het is bijna met de regelmaat van de klok dat ze bij het nieuwe materiaal bewegende beelden maken. Dat hebben ze met Touw gedaan maar ook met opvolger Triggerman. Touw verscheen in december vorig jaar en Triggerman afgelopen voorjaar.
Bij de nieuwe single Lost heeft WETT eveneens een videoclip gemaakt. De première is in een heuse bioscoop. Cinema Zevenskoop in Den Helder heeft de clip laten zien waar WETT al tijden lang de wortels heeft liggen. De singles neemt de band in eigen beheer op. Bij de videoclip Lost heeft WETT een Popkanjers makersregeling gekregen van NH-Pop, het Prins Bernhard Cultuurfonds en Podium Victorie in Alkmaar. Drummer Louis Carlebur zegt dat iedereen een aanvraag kan doen. ,,Maar wij hebben een trackrecord, we zijn serieus en creatief met onze band en muziek bezig. We kunnen een ontwikkeling, een stijgende lijn laten zien. We konden een goed onderbouwd plan presenteren en dat is uiteindelijk gehonoreerd”, zegt Louis tegen het Noordhollands Dagblad.
Inhoudelijk is het weer wat we van WETT zijn gewend. De rock is aanwezig en de slepende elektrische gitaren zijn ook nu weer te horen is.