De Nieuwe Anita heeft oor voor alles wat maar met verschillende culturen te maken heeft en zeker ook de muzikale. Of het nu Witte Gei’t? is of een avond als deze, dat is wellicht waar De Nieuwe Anita zich in manifesteert. Podia als deze zijn noodzakelijk om podium te bieden voor talent en mensen die op hun beurt creatief bezig zijn, zoals op de avond van zaterdag 18 oktober als Prom Vagabonds en Loveth Besamoh hun opwachting maken op het hoofdpodium aan de Frederik Hendrikstraat.

Prom Vagabonds

Prom Vagabonds

De chaos is nooit willekeurig

Begin dit jaar maakt de muziekwereld kennis met Prom Vagabonds. Op deze avond zijn zij het voorprogramma. Zonder het hele verhaal (opgetekend door Senna van Ruiten) van Prom Vagabond van januari dit jaar nu opnieuw te gaan doen, zijn zij de makers van een theatrale sonische wereld waarin cathartische muziek is gecreëerd om emoties vrijelijk te laten ontstaan ​​en afnemen. Van intense doomgeluiden tot een zorgvuldige balans tussen woede en humor, tot hypnotiserende en emotionele ballads, de chaos is nooit willekeurig. Elk nummer is een verhaal en onderdeel van ons steeds groter wordende universum.

Loveth Besamoh

Loveth Besamoh

Combinatie van krautpunk en postpunk

De in Rotterdam gevestigde artiest Loveth Besamoh combineert diverse invloeden – van krautpunk en postpunk tot afro-psychedelica en elektronica – tot een geluid dat even eclectisch als meeslepend is. Zijn wortels liggen in Kameroen, waar hij zijn ritmische talenten aanscherpt in de kerk en op de kostschool waar hij op dat moment naar toe gaat. Loveth Besamoh combineert naadloos de traditionele Afrikaanse invloeden met moderne genres om muziek te creëren die uniek is voor hemzelf. De reden waarom hij zich in Rotterdam heeft gevestigd, heeft ook met de studie waar hij in 2023 mee bezig is en dat is muziekproductie. Daarnaast is de muzikale creatieveling ook al te zien geweest tijdens de Popronde van 2023.