3voor12 Groningen

Grasnapolsky 2023 maakt eerste namen bekend

O.a Prins S. en de Geit, Luna Morgenstern en Someone reizen af naar Scheemda

Het festival in De Toekomst in Scheemda heeft de eerste lading namen de wereld in geslingerd. Eerder maakte Grasnapolsky al de data en het thema bekend. Net als voorgaande jaren zet het festival in op een gevarieerd aanbod van zowel aanstormende talenten als de wat meer gevestigde underground artiesten. De eerste 19 bevestigde namen zijn:

Aili • Bob Uit Zuid • Bumble B. Boy • Cloud Cafe • Dorpsstraat 3 • Kids with Buns • Lander & Adriaan • Library Card • Loupe • Luna Morgenstern • Mila V • Monolithe Noir • Prins S. en de Geit • Robin Scherpen • Roufaida • SIM—OJ • SNACKBAR the Ambassador • Someone • Zea

Enkelen hiervan stonden al eerder op Grasnapolsky. Zo stond Prins S. en de Geit al eerder in De Toekomst. De relatie tussen Someone en ZEA en het festival gaat terug naar de periode dat het nog op Radio Kootwijk werd gehouden. 

Het thema van aankomende editie is "Alles Om Je Heen". Het is ook de titel van een nummer van Lucky Fons III, die ook een langere relatie met het festival heeft. Met het thema wil Grasnapolsky zich richten op ieders omgeving en vertellen over alles om zich heen. Het verhaal van Groningen, van de fabriek waarin ze haar bezoekers ontvangt en de wereld waarin we nu leven staan centraal. 

Het evenement vindt plaats op 10, 11 en 12 maart 2023. Meer informatie is te vinden op de website. 

#news
Laatste nieuws en artikelen van 3voor12