• 3voor12
    • home
    • Stories
    • Radio
    • Audio en video
    • Lokaal
    • FAQ
  • groningen
    • home
    • Stories
    • Recensies
    • Video
    • FAQ
  • 3voor12 Groningen RSS-feed
Zoek

U bent hier:

  1. 3voor12 lokaal
  2. Groningen
  3. stories
  4. nieuws
  5. 2006

  • CD: Han Uil -Alone

    Pretentieuze Pink Floyd-adept of originele loner?
    15 mei 2006

    Han Uil is niet zomaar de eerste de beste. Hij speelde in onder andere The Lounge en de symforockband Antares. Ja, die. Maar ook als je nog nooit van die bands gehoord hebt, kun je horen dat Han Uil ervaren is. De cd klinkt als een professionele studioplaat.

  • Knetterstonede rapper Baatin vergeet hier en daar teksten

    Slumm Village-nostalgie in Simplon
    15 mei 2006

    Als vervanger van de Freestyle Fellowship uit L.A., die had afgezegd, kwam Baatin (ex-Slumm Village) afgelopen donderdag naar Simplon om het Groningse publiek te trakteren op wat Slumm Village-nostalgie. Het lokale hiphopcollectief Mass Of Critics stond in het voorprogramma.

  • De Groninger Concertagenda

    Wie te zien en waar te gaan in Stad
    8 mei 2006

    Concerten, party's, festivals, multimedia-evenementen, radioprogramma's en meer. 3Voor12Groningen biedt wekelijks een uitgebreid overzicht van wat er speelt in de enige Stad van het noorden.

  • Record drukte op Drafbaan bij Bevrijdingsfestival

    Mooi weer en sterke programmering
    8 mei 2006

    Door het mooie weer trok het Groningse Bevrijdingsfestival vrijdag maar liefst 9.000 bezoekers. Maar de programmering was ook sterk, dit jaar. Op de podia van Groverpop en RTV Noord stond een keur aan lokale pop-, rock- en smartlaphelden. Dj's, live urban en dance waren te horen in de tent. En op het hoofdpodium traden (inter)nationale acts als C-mon & Kypski, Puppetmastaz, Zita Swoon en GEM aan. Infadels sloot af en bracht het dagje vrijheid vieren tot een bruisend hoogtepunt.

  • Geslaagd Freakfest laat theater en muziek samensmelten

    5 Mei was het ‘pakjesavond’ in Vera
    7 mei 2006

    Een freakshow was het, 5 mei in Vera. Maar vooral ook een zeer geslaagde avond waar niet alleen de theater- en muziekwereld samen kwamen, maar ook die van rock-’n-roll en dance.

  • Spoorboekje Rhythm & Blues Night

    Leidraad voor niet-puristen
    3 mei 2006

    Ook voor wie niet bij de hardcore bluesliefhebbers Behoort, maar zijn portie gitaren liever wekelijks in Vera of bij andere gitaarpodia haalt, valt er komende zaterdag genoeg te genieten tijdens de jaarlijkse Rhythm & Blues Night in de Oosterpoort. Een spoorboekje, dus, voor de alt.rockers en rootsliefhebbers.

  • Dave Clarke hitst The Palace op met techno, house, acid en electro

    Britse dj stapelt climax op climax
    1 mei 2006

    Technoliefhebbers konden vrijdag hun hart ophalen in The Palace. Daar draaide de Britse top-dj Dave Clarke, die naar Groningen was gehaald door de Zapclub. Het tempo en het volume lagen hoog en de sfeer zat er goed in.

  • pagina
  • 1
  • 2
  • Laad meer

stories

    • overzicht
    • recensies
    • video

3voor12

Het laatste nieuws in de newsfeed →

artikelen

3voor12 achtergrondartikelen →

video en audio

Alle media op 3voor12 →

lokaal

Alle 3voor12 lokaal sites →

over

Veelgestelde vragen →

vpro

Ga naar de voorpagina →

3voor12 groningen

Ga naar de voorpagina →