Van Billy tot Flipje 2011: Programmering Appelpop compleet Van Billy tot Flipje 2011: Programmering Appelpop compleet

Het overzicht van het festivalseizoen in de regio

, Redactie 3VOOR12/Arnhem-Nijmegen

Van Billy tot Flipje 2011: Programmering Appelpop compleet

Het overzicht van het festivalseizoen in de regio

Redactie 3VOOR12/Arnhem-Nijmegen ,

De klok is verzet, het zonnetje laat zich eindelijk zien, plantjes komen op en de grasvelden zijn weer mooi groen. Deze velden zullen echter snel bezet gaan worden door de diverse festivals in de regio. 3VOOR12/Arnhem-Nijmegen houdt je op de hoogte van alle nieuwe programmering en festivals in 2011! Vandaag nieuwe verse namen.

Het overzicht van het festivalseizoen in de regio

Het programma van Appelpop is compleet. Naast de Golden Earring zijn onder andere de Nijmeegse band De Staat, het Beglische Triggerfinger en voor de tweede jaar op rij DI-RECT aan de line up toegevoegd.


12 en 13 augustus: Huntenpop
Locatie: Dru-Park (Ulft)
Tijden: vrijdag vanaf 19.00 uur en zaterdag vanaf 12.00 uur
Programma tot dusver: Anouk, Within Temptation, Go Back To The Zoo, De Staat, Guild of Stags, Diablo BLVD, Destine, Jon Allen, Dio, Marcus Mallone, Don Diablo, The Boxer Rebellion, My Dying Bride, La Chiva Gantiva, La Boutique Fantastique, VNV Nation, Motownhead, The Really Hot Chili Peppers, ACDCUK, Memphis Maniacs, Boom Shakalak Soundsystem, Diggeth, Leeways, Amariszi, Villa Zeno, DJ Ercee, Florian Wolff, Iwan Munjiza, DJ Erick Owuorjakano, Clemens van de Ven, Wasdag, Charlie Dee, DJ Karma.
Prijs: dagkaart € 37,50, passe-partout € 55,-
Meer info: www.huntenpop.nl

11 t/m 13 augustus: Haldern Pop Festival
Locatie: Alter Reitplatz (Haldern, net over de grens in Duitsland)
Tijden: n.n.b.
Programma tot dusver: Codes In The Clouds, Matthew and the Atlas, 206, Miss Li, Agnes Obel, Moddi,
Alex Winston, Moss, Alexi Murdoch, My Brightest Diamond, Anna Calvi, Nils Frahm
The Black Atlantic, Okkervil River, Bodi Bill, Rival Consoles, Coma, Selah Sue , Dan Mangan, Socalled, Destroyer, SpringerParker & Ensemble, Dry The River, Steve Cradock, Explosions in the Sky, Suuns, Fleet Foxes, The Avett Brothers, Gisbert zu Knyphausen, The Brandt Brauer Frick Ensemble, John Grant, The Golden Kanine, Hauschka, The Low Anthem, Ben Howard, Tim Isfort
Isbells, Timber Timbre, James Blake, Warpaint, James Vincent McMorrow, Wild Beasts, Johnny Flynn, Wir Sind Helden, Josh T. Pearson, The Wombats, Labrassbanda, Yuck, Loney Dear.
Prijs: € 75,-
Meer info: www.haldern-pop.de

14 augustus: Polderpop
Locatie: Leuth, bij Nijmegen, Ooijpolder
Tijd: vanaf 13.00 uur
Programma tot dusver: Sugartoosh, The Fifth Season, Are You A Lion, Through the Struggle, Birth of Joy, Audio Outrage, Strawl & Out of Many, His Band, Colossa, The Unresolved, The Fudge, Villa Zeno en Splendid.
Prijs: gratis
Meer info: http://www.polderpop.com

28 augustus: Rock Royale
Locatie: Koningsplein, Nijmegen
Tijd: 15.00 uur tot 22.00 uur
Programma: Guild of Stags, Automatic Sam, Candybar Planet, Gingerpig, Birth of Joy, Stoner Front Nijmegen, Indasol, Daisy Chain en The Gospel.
Prijs: gratis
Meer info: http://nijmegenrockcity.nl/category/projecten/rock-royale

9 en 10 september: Appelpop
Locatie: Waalkade (Tiel)
Tijden: vrijdag vanaf 19.00 uur en zaterdag vanaf 13.00 uur
Programma: Golden Earring, Handsome Poets, Tim Knol, Shamrock, Lola Kite, Go Back To The Zoo, DI-RECT, The Tunes, The Opposites, Delain, Next Best Band, Jacqueline, Dazzled Kid, Nymeria, Triggerfinger, De Staat, Krystl, Kane, Scarlet Mae, DeWolff, Kane, The Kik, Caro Emerald, Che Sudaka, Shaking Godspeed, The Baseballs en Mamas Gun.
Prijs: gratis
Meer info: www.appelpop.nl

30 oktober
: Aaltjesrock
Locatie: Estrado (Harderwijk)
Tijd: vanaf 18.00 uur
Programma: Heidevolk, Houwitser, Lord Volture, Kyu en Downfall of Empires.
Prijs: € 14,-
Meer info: www.aaltjesrock.nl

nu op 3voor12